Clubrecords pupillen

Clubrecords kunnen worden gemeld aan cjmsmit@gmail.com.

Vermeld in je mail je naam, categorie, atletiekunienummer, datum, plaats, onderdeel, prestatie en een link naar de uitslag.

 

Records Jongens Mini pupil Outdoor
40 meter 6.92 Matthieu Afognon 3-10-2015 Zoetermeer
40 meter horden 9.77 Reinout Crins 11-5-2019 Terneuzen
60 meter 10.89 Reinout Crins 26-7-2020 Dongen
80 meter 15.40 Reinout Crins 18-5-2019 Oud Beijerland
100 meter 17.57 Crins, Reinout 26-7-2020 Dongen
150 meter 30.77 Reinout Crins 29-6-2019 Dongen
200 meter 41.39 Reinout Crins 29-6-2019 Barendrecht
400 meter 1:44.40 Reinout Crins 31-3-2019 Alphen aan den Rijn
600 meter 2:17.02 Nick Barendse 10-10-2015 Alphen aan de Rijn
4 minutenloop 975 Merlijn Piepenbroek 17-5-2014 Reeuwijk
  975 Merlijn Piepenbroek 20-9-2014 Zoetermeer
6 minutenloop (Bijz. CR) 1310 Paolo van der Straaten 12-5-2012 Gouda
4 x 40 meter 31.75 Kevin Breumelhof, Indy Kromokario, Guido Vogels en Menno Bloembergen 22-9-2012 Alphen aan den Rijn
Balstoten 4.35 Alex van der Voort 21-5-2011 Leiden
Balwerpen 80-100 gram 23.53 Alex van der Voort 18-6-2011 Zoetermeer
Hoogspringen 0.95 Merlijn Piepenbroek 17-5-2014 Reeuwijk
Kogelstoten 1 kg 6.75 Reinout Crins 20-9-2020 Barendrecht
Kogelstoten 2 kg 4.29 Reinout Crins 22-8-2020 Eindhoven
Verspringen 3.54 Reinout Crins 29-7-2020 Den Haag
Records Jongens Mini pupil AC Outdoor
40 meter horden 8.03 Merlijn Piepenbroek 20-9-2014 Zoetermeer
4 minutenloop 975 Cas de Zwart 14-9-2019 Alphen aan den Rijn
Balstoten 5.90 Boris Klaver 1-10-2016 Zoetermeer
Hoogspringen 1.00 Boris Klaver 1-10-2016 Zoetermeer
Verspringen 3.40 Merlijn Piepenbroek 4-10-2014 Zoetermeer
Vortexwerpen 27.00 Cas de Zwart 14-9-2019 Alphen aan den Rijn
Zeskamp 2175 Boris Klaver 1-10-2016 Zoetermeer
Slingeren 12.00 Boris Klaver 27-8-2017 Reeuwijk
Records Jongens Mini pupil Indoor
40 meter 6.70 Gio Kromokario 13-12-2014 Zoetermeer
50 meter 9.30 Reinout Crins 1-2-2020 Utrecht
60 meter 11.30 Reinout Crins 25-1-2020 Hoboken (B)
600 meter 2:19.63 Boris Klaver 6-3-2016 Apeldoorn
Balstoten 5.91 Crins, Reinout 8-3-2020 Apeldoorn
Balwerpen 80-100 gram 22.76 Reinout Crins 8-2-2020 Dordrecht
Foamspeer 8.72 Jasper van Manen 28-2-2004 Utrecht
Hoogspringen 0.90 Reinout Crins 2-11-2019 Assendelft
Kogelstoten 1 kg 5.80 Reinout Crins 1-3-2020 Assendelft
Verspringen 3.17 Reinout Crins 8-3-2020 Apeldoorn
Vortexwerpen 15.43 Merlijn Piepenbroek 23-11-2013 Dordrecht
Ver-uit-Stand 1.25 Merlijn Piepenbroek 9-2-2013 Zoetermeer
Records Jongens Mini pupil AC Indoor
40 meter horden 8.59 Gio Kromokario 14-2-2015 Zoetermeer
4 minutenloop 925 Finn Donkersloot 29-10-2016 Reusel
Balstoten 6.00 Boris Klaver 29-10-2016 Reusel
Hoogspringen 0.95 Gio Kromokario 29-11-2014 Lisse
Verspringen 3.20 Merlijn Piepenbroek 8-3-2014 Zoetermeer
Vortexwerpen 17.00 Reinout Crins 26-10-2019 Bergen op Zoom
Hurkhoog 0.85 Boris Klaver 29-10-2016 Reusel
Records Jongens pupil C Outdoor
40 meter 6.65 Maurice Afognon 5-10-2013 Zoetermeer
40 meter (Handt) 6.40 Brian Kool 9-9-1995 Naaldwijk
40 meter horden 7.26 Boris Klaver 9-9-2017 Alphen aan de Rijn
60 meter 9.96 Boris Klaver 4-6-2017 Amstelveen
400 meter 1:20.06 Boris Klaver 20-8-2017 Vlaardingen
600 meter 2:05.32 Nick Barendse 1-10-2016 Zoetermeer
1000 meter 3:36.00 Pim van Broekhuizen 25-9-1994 Zoetermeer
4 minutenloop 1025 Nick Barendse 28-5-2016 Gouda
6 minutenloop (Bijz. CR) 1490 Mike Kamps 8-9-2001 Zoetermeer
4 x 40 meter 26.56 Combiploeg 1-10-2011 Zoetermeer
Balstoten 5.34 Ryan Becker Hof 9-6-2007 Gouda
Balwerpen 140-160 gram 32.31 Gio Kromokario 5-5-2016 Den Haag
Balwerpen 80-100 gram 35.10 Leonard Hakker 11-10-2003 Rotterdam
Hoogspringen 1.25 Ludo van der Plaat 28-9-1991 Zoetermeer
Kogelstoten 1 kg 8.70 Boris Klaver 10-8-2017 Sint Niklaas (B)
Kogelstoten 2 kg 5.74 Maarten Barendse 1-11-1980 Zoetermeer
Verspringen 3.81 Merlijn Piepenbroek 10-10-2015 Alphen aan den Rijn
Records Jongens pupil C AC Outdoor
40 meter horden 7.64 Merlijn Piepenbroek 29-8-2015 Reeuwijk
  7.64 Gio Kromokario 2-10-2016 Heerhugowaard
4 minutenloop 1025 Donkersloot, Finn 9-9-2017 Alphen aan de Rijn
Balstoten 6.75 Merlijn Piepenbroek 3-10-2015 Zoetermeer
  6.75 Boris Klaver 7-10-2017 Zoetermeer
Vortexwerpen 30.00 Gio Kromokario 2-10-2016 Heerhugowaard
Hurkhoog 1.00 Boris Klaver 26-8-2017 Zoetermeer
Slingeren 17.00 Boris Klaver 26-8-2017 Zoetermeer
Records Jongens pupil C Indoor
35 meter 6.50 Boris Klaver 17-12-2016 Volkel
40 meter 6.68 Matthieu Afognon 12-3-2016 Amsterdam
40 meter (Handt) 6.70 Brian Kool 12-3-1995 Zoetermeer
50 meter 8.30 Brian Kool 25-2-1995 Utrecht
600 meter 2:07.87 Jeroen de Wilde 9-12-1995 Den Haag
1000 meter 3:50.90 Jeroen de Wilde 21-1-1996 Den Haag
4 x 50 meter 40.50 Bas Bruggemans, Stein Kleinbekman, Ryan de Groot, Lorenzo Kooke 3-2-2007 Amsterdam
Balwerpen 80-100 gram 24.97 Boris Klaver 22-10-2017 Enschede
Hoogspringen 1.20 Boris Klaver 22-10-2017 Enschede
Kogelstoten 1 kg 7.15 Jeroen de Wilde 21-1-1996 Den Haag
Kogelstoten 2 kg 5.35 Niels Groen 15-1-1984 Enschede
Verspringen 3.64 Brian Kool 12-3-1995 Zoetermeer
Ver-uit-Stand 1.74 Joël de Water 15-3-1997 Zoetermeer
Records Jongens pupil C AC Indoor
35 meter horden 6.80 Boris Klaver 29-1-2017 Den Bosch
40 meter horden 7.20 Boris Klaver 28-10-2017 Bergen op Zoom
4 minutenloop 950 Boris Klaver 28-10-2017 Bergen op Zoom
Balstoten 6.20 Boris Klaver 29-1-2017 Den Bosch
Balwerpen 80-100 gram 24.50 Gio Kromokario 15-11-2015 Naaldwijk
Vortexwerpen 21.25 Merlijn Piepenbroek 7-3-2015 Zoetermeer
Hurkhoog 1.10 Boris Klaver 28-10-2017 Bergen op Zoom
Slingeren 15.00 Boris Klaver 28-10-2017 Bergen op Zoom
Records Jongens pupil C Weg
5000 meter 26:02.00 Gijs van Male 26-10-2008 Zoetermeer
Records Jongens pupil B Outdoor
40 meter 6.28 Maurice Afognon 13-9-2014 Delft
40 meter (Handt) 6.10 Bouke Nederhof 22-9-1996 Delft
40 meter horden 8.50 Jasper van Manen 16-9-2006 Kampen
60 meter 9.38 Gio Kromokario 3-6-2017 Oud Beijerland
80 meter 12.50 Gio Kromokario 3-6-2017 Oud Beijerland
100 meter 16.14 Boris Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
150 meter 24.28 Boris Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
200 meter 34.50 Boris Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
400 meter 1:15.15 Boris Klaver 26-8-2018 Vlaardingen
600 meter 1:59.60 Johan van den Berg 1-6-1991 Leiden
1000 meter 3:29.58 Alessio van der Straaten 10-10-2009 Alphen aan den Rijn
1000 meter snelwandelen 8:09.20 Jasper van Manen 2-9-2006 Rotterdam
4 minutenloop 1075 Youssef Laouhaichi 6-7-2013 Leiden
  1075 Maurice Afognon 5-7-2014 Lisse
  1075 Tobias de Haas 11-4-2015 Zoetermeer
6 minutenloop (Bijz. CR) 1550 Bryan Hage, Marco Lut 8-9-2000 Zoetermeer
4 x 40 meter 25.35 Irvin Amstelveen, Leonard Hakker, Jorn van der Kuil, Milan Lips 18-9-2004 Amstelveen
4 x 40 meter (Handt) 24.60 Joris van Caspel, Brian Kool, Eelke Kraak, Bouke Nederhof 15-6-1996 Leiden
5 x 80 meter 1:07.00 Jasper van Manen, Michen Biesaart, Justin Vos, Stefan van der Lingen, Anthony van Reeuwijk 20-5-2006 Leiden
10 x 40 1:13.20 Ilion B/C mixed 24-9-2016 Amstelveen
Balwerpen 140-160 gram 38.36 Bouke Nederhof 28-9-1996 Zoetermeer
Hoogspringen 1.42 Boris Klaver 13-10-2018 Alphen a/d Rijn
Kogelstoten 2 kg 8.35 Khaled Lebbene 24-9-1994 Zoetermeer
Verspringen 4.20 Jair Muller 6-10-2012 Zoetermeer
Zeskamp 2859 Irvin Amstelveen 25-9-2004 Zoetermeer
Records Jongens pupil B AC Outdoor
40 meter horden 7.06 Gio Kromokario 8-4-2017 Leiden
4 minutenloop 1075 Nick Barendse 26-8-2017 Zoetermeer
Balstoten 8.00 Klaver, Boris 6-10-2018 Zoetermeer
Hoogspringen 1.15 Ivar Martens 28-5-2016 Gouda
Vortexwerpen 32.50 Casper de Winter 16-4-2016 Lisse
Zeskamp 3014 Boris Klaver 6-10-2018 Zoetermeer
Hurkhoog 1.15 Boris Klaver 15-9-2018 Gouda
Slingeren 18.00 Casper de Winter 16-4-2016 Lisse
Records Jongens pupil B Indoor
30 meter 5.20 Bouke Nederhof 25-2-1996 Zaandam
35 meter 5.80 Stijn van der Krogt 15-11-1975 Alphen aan den Rijn
40 meter 6.37 Maurice Afognon 15-2-2014 Amsterdam
50 meter 8.29 Boris Klaver 11-11-2017 Utrecht
50 meter (Handt) 7.70 Stijn van der Krogt 27-10-1975 Utrecht
60 meter 10.10 Alessandro Lentze 18-12-2004 Utrecht
400 meter 1:37.68 Jasper van Manen 20-11-2005 Klundert
600 meter 2:01.80 Jeroen de Wilde 2-3-1997 Den Haag
1000 meter 3:42.00 Jelle Westerhof 22-1-1994 Den Haag
4 x 50 meter 40.10 Bas Bruggemans, Lorenzo Kooke, Aaron Waarsing, Tiago Smithuis 3-2-2007 Amsterdam
Balwerpen 140-160 gram 28.00 Glen Bekker 9-11-1974 Alphen aan den Rijn
Hoogspringen 1.30 Boris Klaver 28-10-2018 Enschede
Kogelstoten 2 kg 8.31 Khaled Lebbène 9-10-1994 Enschede
Verspringen 4.10 Boris Klaver 3-2-2018 Utrecht
Ver-uit-Stand 1.87 Fridtjof van der Velden 13-8-1982 Bleiswijk
Records Jongens pupil B AC Indoor
Balstoten 7.25 Merlijn Piepenbroek 16-1-2016 Zoetermeer
Hurkhoog 0.95 Ivar Martens 16-1-2016 Zoetermeer
  0.95 Merlijn Piepenbroek 16-1-2016 Zoetermeer
Ver-uit-Stand 1.85 Youssef Laouhaichi 19-2-2013 Zoetermeer
Records Jongens pupil B Weg
5000 meter 25:43.00 Alex Meershoek 28-9-2014 Zoetermeer
Records Jongens pupil A Outdoor
60 meter 8.43 Maurice Afognon 10-9-2016 Delft
60 meter (Handt) 8.30 Vincent van Oers 23-6-1990 Zoetermeer
60 meter horden 11.90 Ronald Hergarden 25-9-1988 Brussel (B)
600 meter 1:43.50 Carl Martens 1-10-2016 Zoetermeer
800 meter 2:33.50 Carl Cammeraat 25-9-1988 Brussel (B)
1000 meter 3:13.35 Carl Martens 8-10-2016 Alphen aan den Rijn
1000 meter hindernis 4:33.30 Martens, Ivar 1-6-2018 Winterswijk
1000 meter snelwandelen 7:53.00 Jasper van Manen 8-9-2007 Rotterdam
6 minutenloop (Bijz. CR) 1750 Alessio van der Straaten 2-4-2011 Zoetermeer
4 x 60 meter 34.13 Irvin Amstelveen, Jorn van der Kuil, Milan Lips, Martijn van Ruyven 24-6-2006 Gouda
4 x 60 meter (Handt) 33.50 Carl Cammeraat,Ronald Hergarden,Christiaan Huurman,Robin v Wijck 18-6-1988 Lisse
5 x 80 meter 59.90 Kevin Kempen, Jordi van de Weg, Alessandro Lentze, Leonard Hakker, Irvin Amstelveen 20-5-2006 Leiden
10 x 60 1:38.70 A pupillen mixed 24-9-2016 Amstelveen
Speciale pupillen estafette 29.91 Zoe Sedney, Ruben Overweel, Dani Tuur, Jasper Kettenis 26-9-2009 Amstelveen
Balwerpen 170-200 gram 48.00 Carl Cammeraat 3-9-1988 Reeuwijk
Hoogspringen 1.55 Boris Klaver 5-9-2020 Barendrecht
Kogelstoten 2 kg 11.70 Bjorn Groen 1-10-1983 Den Haag
Verspringen 4.95 Oscar Meesters 1-7-1995 Den Haag
Vortexwerpen 45.86 Casper de Winter 17-6-2018 Soest
Zeskamp 3494 Irvin Amstelveen 30-9-2006 Zoetermeer
Records Jongens pupil A AC Outdoor
60 meter horden 10.66 Tijn den Duijn 21-4-2018 Reeuwijk
4 minutenloop 1125 Nick Barendse 26-5-2018 Reeuwijk
Polsstok ver 4.95 Carl Martens 3-6-2016 Amstelveen
Vortexwerpen 47.50 Casper de Winter 23-6-2018 Lisse
Slingeren 25.50 Casper de Winter 23-6-2018 Lisse
Records Jongens pupil A Indoor
30 meter 5.20 Peter-Paul Mastenbroek 25-2-1996 Zaandam
35 meter 5.60 Peter-Paul Mastenbroek 7-12-1996 Uden
40 meter 6.50 Maurice Afognon 13-12-2014 Zoetermeer
40 meter (Handt) 6.00 Peter-Paul Mastenbroek 9-3-1997 Gouda
50 meter 8.00 Anthony van Reeuwijk 27-1-2008 Dortmund (D)
50 meter (Handt) 7.30 Jeffrey Birfelder 26-11-1977 Utrecht
60 meter 8.64 Maurice Afognon 15-11-2015 Naaldwijk
60 meter (Handt) 8.60 Peter-Paul Mastenbroek 26-10-1997 Enschede
400 meter 1:33.39 Jasper van Manen 18-11-2006 Klundert
600 meter 1:51.50 Dave Klink 6-11-1994 Den Haag
1000 meter 3:18.72 Alessio van der Straaten 13-2-2011 Apeldoorn
4 x 50 meter 32.70 Gijs van der Wal, Justin Vos, Jasper van Manen, Anthony van Reeuwijk 27-1-2008 Dortmund (D)
8 x 200 meter 4:24.60 Marc van Putten, Job de Niet , Jackson Loman, Niels Vreugdenhil, Ralf Dingemans, Sjoerd Vreugdenhil, Tymon de Jonge, Farid Marzgaoui 17-3-1991 Den Haag
Balwerpen 80-100 gram 32.50 Bas Kaag 8-3-1980 Bleiswijk
Hoogspringen 1.46 Jelle Westerhof 17-2-1996 Zoetermeer
Kogelstoten 2 kg 9.88 Khaled Lebbène 25-11-1995 Utrecht
Verspringen 4.66 Johan van den Berg 6-2-1993 Utrecht
Ver-uit-Stand 2.16 Maarten Roose 17-2-1996 Zoetermeer
Records Jongens pupil A Weg
5000 meter 19:29.00 Alessio van der Straaten 2-9-2011 Bergschenhoek
Records Meisjes mini pupil Outdoor
40 meter 7.01 Julia Crins 1-10-2016 Zoetermeer
40 meter horden 9.25 Linde Crins 26-8-2018 Vlaardingen
60 meter 12.17 Ronja Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
80 meter 15.99 Ronja Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
100 meter 20.63 Ronja Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
150 meter 25.77 Julia Crins 10-7-2016 Dongen
200 meter 47.15 Ronja Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
400 meter 1:37.49 Linde Crins 26-8-2018 Vlaardingen
600 meter 2:11.94 Isa van der Valk 8-10-2011 Alphen aan den Rijn
4 minutenloop 925 Suzanne de Blaazer 17-5-2014 Reeuwijk
6 minutenloop (Bijz. CR) 1190 Noga Piepenbroek 12-5-2012 Gouda
4 x 40 meter 34.01 Isabel Raap, Megan Sedney, Esmee vd Hulst, Annyka Wanders 21-8-2010 Zoetermeer
Balstoten 3.53 Noga Piepenbroek 12-5-2012 Gouda
Balwerpen 80-100 gram 20.30 Julia Crins 10-7-2016 Dongen
Hoogspringen 0.95 Suzanne de Blaazer 4-10-2014 Zoetermeer
Kogelstoten 2 kg 2.01 Ronja Klaver 1-9-2018 Oud Beijerland
Verspringen 3.50 Julia Crins 10-9-2016 Delft
Vortexwerpen 14.76 Julia Crins 8-10-2016 Alphen aan den Rijn
Records Meisjes mini pupil AC Outdoor
40 meter horden 8.05 Julia Crins 18-6-2016 Zoetermeer
60 meter 12.13 Fay Barendse 9-6-2018 Oud Beijerland
Balstoten 5.20 Fay Barendse 15-9-2018 Gouda
Hoogspringen 0.90 Suzanne de Blaazer 31-8-2014 Zoetermeer
  0.90 Julia Crins 18-6-2016 Zoetermeer
  0.90 Fay Barendse 6-10-2018 Zoetermeer
Verspringen 3.50 Julia Crins 1-10-2016 Zoetermeer
Vortexwerpen 15.50 Julia Crins 27-8-2016 Reeuwijk
Slingeren 11.50 Julia Crins 28-5-2016 Gouda
Records Meisjes mini pupil Indoor
40 meter 7.29 Julia Crins 14-2-2016 Naaldwijk
Balwerpen 80-100 gram 13.13 Noga Piepenbroek 17-12-2011 Zoetermeer
Hoogspringen 0.82 Noga Piepenbroek 10-3-2012 Zoetermeer
Verspringen 3.12 Julia Crins 14-2-2016 Naaldwijk
Vortexwerpen 10.29 Ronja Klaver 15-12-2018 Utrecht
Ver-uit-Stand 1.36 Manon Isabelle van Duijn 15-12-2012 Zoetermeer
Records Meisjes mini pupil AC Indoor
40 meter horden 9.27 Julia Crins 14-2-2015 Zoetermeer
Balstoten 4.25 Julia Crins 5-3-2016 Zoetermeer
Hoogspringen 0.85 Julia Crins 5-3-2016 Zoetermeer
  0.85 Fay Barendse 10-2-2018 Zoetermeer
Hurkhoog 0.75 Ronja Klaver 16-2-2019 Zoetermeer
Records Meisjes pupil C Outdoor
40 meter 6.63 Julia Crins 16-9-2017 Barendrecht
40 meter (Handt) 6.40 Jeannine Desbarida 20-9-1997 Den Haag
40 meter horden 7.22 Julia Crins 9-9-2017 Alphen aan de Rijn
60 meter 9.32 Julia Crins 6-8-2017 Peer (B)
150 meter 24.68 Julia Crins 1-7-2017 Dongen
400 meter 1:19.11 Julia Crins 20-8-2017 Vlaardingen
600 meter 1:56.70 Jeannine Desbarida 20-9-1997 Den Haag
1000 meter 3:45.33 Jeannine Desbarida 11-10-1997 Arnhem
4 minutenloop 1025 Lies Kneppers 20-9-2014 Zoetermeer
6 minutenloop (Bijz. CR) 1470 Cindy Konadu 27-8-2005 Zoetermeer
4 x 40 meter 27.81 Toni Ligeon, Elisabeth Boekestijn, Edith van den Berg, Julia Crins 24-9-2016 Amstelveen
4 x 40 meter (Handt) 27.40 Lindy Opmeer, Nikki Ramsteijn, Paulette in t Veld, Priscilla de Zwart 9-9-1995 Naaldwijk
Balstoten 4.73 Sterre de Booy 24-6-2006 Gouda
Balwerpen 140-160 gram 23.90 Milou van Loenen 28-6-1996 Zoetermeer
Balwerpen 80-100 gram 26.04 Nelly Ritfeld 12-6-1999 Zoetermeer
Hoogspringen 1.15 Laura Groen 28-8-2004 Alphen aan den Rijn
Kogelstoten 1 kg 7.55 Marie-José Mastenbroek 21-8-1996 Santpoort
Kogelstoten 2 kg 4.38 Erica de Jonge 28-9-1991 Zoetermeer
Verspringen 3.91 Julia Crins 26-8-2017 Vlaardingen
Vortexwerpen 16.78 Julia Crins 15-4-2017 Voorschoten
Records Meisjes pupil C AC Outdoor
40 meter horden 8.15 Megan Breumelhof 20-9-2014 Zoetermeer
Balstoten 7.00 Noga Piepenbroek 21-9-2013 Gouda
Bandslingeren 12.00 Julia Crins 22-4-2017 Leiden
Verspringen 4.00 Julia Crins 9-9-2017 Alphen aan de Rijn
Vortexwerpen 19.50 Noga Piepenbroek 6-7-2013 Leiden
Hurkhoog 0.90 Julia Crins 8-4-2017 Leiden
Slingeren 12.50 Julia Crins 26-8-2017 Zoetermeer
Records Meisjes pupil C Indoor
30 meter 5.80 Marie-José Mastenbroek 25-2-1996 Zaandam
35 meter 6.70 Marie-José Mastenbroek 25-2-1996 Zaandam
40 meter 6.95 Julia Crins 11-2-2017 Dordrecht
40 meter (Handt) 6.60 Julia Crins 4-2-2017 Zierikzee
50 meter 8.42 Julia Crins 17-12-2016 Utrecht
600 meter 2:12.10 Dalenda Lebbene 2-3-1997 Den Haag
1000 meter 3:46.35 Isa van der Valk 26-2-2012 Apeldoorn
Balwerpen 140-160 gram 17.99 Julia Crins 13-11-2016 Naaldwijk
Balwerpen 80-100 gram 20.15 Julia Crins 11-2-2017 Dordrecht
Hoogspringen 1.05 Marie-José Mastenbroek 27-10-1996 Emschede
Kogelstoten 1 kg 7.26 Marie-José Mastenbroek 27-10-1996 Enschede
Kogelstoten 2 kg 4.71 Annemarie de Vries 12-11-1977 Bleiswijk
Verspringen 3.77 Julia Crins 12-3-2017 Apeldoorn
Vortexwerpen 13.10 Fay Barendse 15-12-2018 Utrecht
Ver-uit-Stand 1.85 Nelly Ritfeld 13-3-1999 Zoetermeer
Records Meisjes pupil C AC Indoor
4 minutenloop 925 Evy Eising 28-10-2017 Bergen op Zoom
Balstoten 5.80 Fay Barendse 16-2-2019 Zoetermeer
Verspringen 3.65 Julia Crins 18-2-2017 Zoetermeer
Hurkhoog 0.85 Julia Crins 28-1-2017 Zoetermeer
Slingeren 11.50 Evy Eising 28-10-2017 Bergen op Zoom
Records Meisjes pupil B Outdoor
40 meter 6.28 Julia Crins 16-6-2018 Gouda
40 meter (Handt) 6.20 Jeannine Desbarida 5-4-1998 Zoetermeer
40 meter horden 6.89 Julia Crins 26-8-2018  
50 meter 8.00 Linda Jongejan 15-9-1984 Solingen (D)
60 meter 8.80 Linda Jongejan 30-6-1984 Barendrecht
80 meter 10.84 Julia Crins 1-9-2018 Oud Beijerland
100 meter 14.81 Julia Crins 9-6-2018 Oud Beijerland
150 meter 22.77 Julia Crins 2-9-2018 Dongen
400 meter 1:15.73 Julia Crins 26-8-2018 Vlaardingen
600 meter 1:56.70 Jeannine Desbarida 20-9-1997 Den Haag
800 meter 3:03.50 Wendy Oostdam 15-9-1984 Solingen (D)
1000 meter 3:33.80 Paulette in t Veld 28-9-1996 Zoetermeer
4 minutenloop 1060 Isa van der Valk 6-4-2013 Zoetermeer
6 minutenloop (Bijz. CR) 1470 Carlien Blok 8-9-2001  
4 x 40 meter 25.96 Malinga Amstelveen, Laura Groen, Cindy Konadu, Michelle Kop 17-9-2005 Amstelveen
4 x 40 meter (Handt) 25.30 Lindy Opmeer, Nikki Ramsteijn, Paulette in t Veld, Priscilla de Zwart 7-9-1996 Naaldwijk
5 x 80 meter 1:07.70 Tiago Smithuis, Sterre van Velzen, Rosita van den Puttelaar, Sydney de Groot, Cindy Konadu 20-5-2006 Leiden
Balwerpen 140-160 gram 34.00 Wendy Oostdam 15-9-1984 Solingen (D)
Hoogspringen 1.26 Sterre de Booy 13-10-2007 Alphen aan den Rijn
Kogelstoten 1 kg 8.63 Julia Crins 12-8-2018 Peer (B)
Kogelstoten 2 kg 6.94 Marie-José Mastenbroek 30-8-1997 Zoetermeer
Verspringen 4.28 Nelly Ritfeld 26-8-2000 Den Haag
  4.28 Julia Crins 16-6-2018 Gouda
Vortexwerpen 22.22 Toni Ligeon 20-8-2017 Vlaardingen
Zeskamp 2737 Cindy Konadu 30-9-2006 Zoetermeer
Records Meisjes pupil B AC Outdoor
40 meter horden 6.99 Julia Crins 23-6-2018 Lisse
  6.99 Julia Crins 23-6-2018 Lisse
4 minutenloop 1000 Julia Crins 26-5-2018 Reeuwijk
Balstoten 7.10 Julia Crins 23-6-2018 Lisse
Bandslingeren 14.00 Julia Crins 26-5-2018 Reeuwijk
Verspringen 4.15 Julia Crins 6-10-2018 Zoetermeer
Vortexwerpen 28.00 Noga Piepenbroek 4-10-2016 Zoetermeer
Hurkhoog 1.00 Tesse de Kooter 11-5-2019 Reeuwijk
Records Meisjes pupil B Indoor
30 meter 5.20 Lindy Opmeer 25-2-1996 Zaandam
35 meter 5.90 Lindy Opmeer 25-2-1996 Zaandam
40 meter 6.39 Julia Crins 18-2-2018 Naaldwijk
40 meter (Handt) 6.40 Jeannine Desbarida 1-3-1998 Den Haag
50 meter 7.47 Julia Crins 22-12-2018 Utrecht
50 meter (Handt) 8.00 Inge Neeleman 16-12-1989 Utrecht
60 meter 9.31 Julia Crins 24-2-2018 Gent (B)
600 meter 2:00.30 Jeannine Desbarida 1-3-1998 Den Haag
1000 meter 3:45.70 Lindy Opmeer 21-1-1996 Den Haag
4 x 50 meter 39.20 Sydney de Groot, Bodine Kuiper, Rosita vd Puttelaar, Adinda Rijnders 14-1-2006 Amsterdam
Balwerpen 140-160 gram 22.00 Inge van Oosten 9-11-1974 Alphen aan den Rijn
Hoogspringen 1.17 Marie-José Mastenbroek 26-10-1997 Utrecht
Kogelstoten 2 kg 7.40 Marie-José Mastenbroek 26-10-1997 Enschede
Verspringen 4.11 Julia Crins 3-2-2018 Utrecht
Ver-uit-Stand 1.89 Jade Groen 9-2-2013 Zoetermeer
Records Meisjes pupil B AC Indoor
40 meter 6.54 Julia Crins 20-1-2018 Zoetermeer
40 meter horden 7.84 Megan Breumelhof 14-2-2015 Zoetermeer
Balstoten 6.20 Julia Crins 20-1-2018 Zoetermeer
Verspringen 4.00 Julia Crins 20-1-2018 Zoetermeer
Vortexwerpen 28.00 Noga Piepenbroek 4-10-2014 Zoetermeer
Records Meisjes pupil A Outdoor
40 meter 6.23 Julia Crins 1-6-2019 Barendrecht
60 meter 8.36 Julia Crins 20-9-2020 Barendrecht
60 meter (Handt) 8.20 Nelly Ritfeld 15-6-2002 Zoetermeer
60 meter horden 9.81 Julia Crins 26-5-2019 Soest
100 meter 13.70 Alysée Lester 3-7-2014 Rotterdam
150 meter 21.53 Julia Crins 26-6-2019 Dongen
200 meter 30.70 Julia Crins 1-6-2019 Barendrecht
600 meter 1:50.60 Paulette in t Veld 29-8-1998 Zoetermeer
800 meter 2:44.11 Lisette Sluimer 25-9-1988 Brussel (B)
1000 meter 3:17.10 Paulette in t Veld 10-10-1998 Rotterdam
1000 meter snelwandelen 7:46.50 Lisanne van Manen 2-9-2006 Rotterdam
6 minutenloop (Bijz. CR) 1625 Isa van der Valk 17-5-2014 Reeuwijk
4 x 60 meter 35.11 Gabriella Dwomoh, Kim Korving, Mandy van der Meer, Beau van Wijk 18-9-2004 Amstelveen
4 x 60 meter (Handt) 33.80 Sanne van Kerkhof, Lindy Opmeer, Nikki Ramsteijn, Paulette in t Veld 29-8-1998 Zoetermeer
5 x 80 meter 1:03.80 Marlise van Rheenen, Rona Krietemeijer, Lisanne van Manen, Yelka Osse, Rosalin Kuiper 20-5-2006 Leiden
Speciale pupillen estafette 30.15 Irini de Kok, Tara Seeger, Emma van de Meerendonk, Nelly Ritfeld 21-9-2002 Amstelveen
Balwerpen 170-200 gram 42.76 Femke Bolleboom 2-10-1993 Zoetermeer
Hoogspringen 1.40 Anouk Segond 25-9-1994 Zoetermeer
Kogelstoten 2 kg 11.14 Alysée Lester 4-10-2014 Alphen aan de Rijn
  11.14 Alysée Lester 4-10-2014 Zoetermeer
Verspringen 5.04 Julia Crins 22-8-2020 Eindhoven
Zeskamp 3081 Mandy vd Meer 25-9-2004 Zoetermeer
Records Meisjes pupil A AC Outdoor
Vortexwerpen 38.00 Alysée Lester 12-4-2014 Lisse
Records Meisjes pupil A Indoor
30 meter 5.00 Marleen Nieuwenkamp 25-2-1996 Zaandam
35 meter 5.40 Alysée Lester 26-1-2014 Den Bosch
40 meter 7.45 Lisanne van Manen 10-11-2005 Klundert
40 meter (Handt) 6.20 Marleen Nieuwenkamp 17-2-1996 Zoetermeer
50 meter 8.15 Mandy van der Meer 6-12-2005 Utrecht
50 meter (Handt) 7.50 Lesley Bowen 18-1-1997 Amsterdam
60 meter 8.55 Alysée Lester 15-2-2014 Amsterdam
400 meter 1:25.31 Lisanne van Manen 20-11-2005 Klundert
600 meter 1:52.00 Paulette in t Veld 1-3-1998 Den Haag
800 meter 3:04.55 Lisanne van manen 5-3-2006 Dortmund (D)
1000 meter 3:24.06 Paulette in t Veld 1-3-1998 Den Haag
4 x 50 meter 34.20 Lisette vd Kolk, Laura Groen, Robin Kortekaas, Malinga Amstelveen 3-2-2007 Amsterdam
Balwerpen 170-200 gram 20.00 Arlette van Vliet 19-3-1983 Bleiswijk
Hoogspringen 1.35 Anouk Segond 7-11-1993 Den Haag
  1.35 Nikki Ransteijn 10-1-1998 Amsterdam
  1.35 Alysée Lester 14-12-2013 Zoetermeer
Kogelstoten 2 kg 10.41 Alysée Lester 15-3-2014 Heerenveen
Verspringen 4.79 Alysée Lester 8-3-2014 Zoetermeer
Ver-uit-Stand 2.19 Nelly Ritfeld 16-3-2002 Zoetermeer
Records Meisjes pupil A AC Indoor
Kogelstoten 2 kg 10.20 Alysée Lester 8-3-2014 Zoetermeer
Vortexwerpen 30.00 Noga Piepenbroek 7-3-2015 Zoetermeer
Records Meisjes pupil A Weg
5000 meter 28.59 Lisanne van Manen 25-3-2006 Den Haag
Wedstrijden Records Overzicht