Clubrecords junioren

Clubrecords kunnen worden gemeld aan records@ilion.nl.

Vermeld in je mail je naam, categorie, atletiekunienummer, datum, plaats, onderdeel, prestatie en een link naar de uitslag.

 

Clubrecords Junioren U14M  U14V U16M  U16V U18M U18V   U20M  U20V
 

Records Jongens U14 (junior D) Outdoor

         
60 meter 9.37 Boris Klaver 4-9-2021 Oud Beijerland
75 meter 10.30 Jeffrey Birfelder 23-9-1978 Solingen (D)
80 meter (ht) 9.70 Farid Marzquioui 20-6-1993 Den Haag
80 meter horden 12.15 Vincent Bergman 1-10-1995 Weert
80 meter horden (ht) 11.60 Farid Marzquioui 3-10-1993 Zoetermeer
80 meter 10.18 Michen Biesaart 21-8-2010 Zoetermeer
100 meter 13.36 Carl Martens 9-7-2017 Woerden
150 meter 19.27 Carl Martens 13-5-2017 Leiden
200 meter 27.27 Carl Martens 9-7-2017 Woerden
300 meter horden 50.90 Rogier Hendriks 9-6-1987 Zoetermeer
400 meter 1:01.16 Carl Martens 25-8-2017 Gouda
600 meter 1:36.66 Alessio van der Straaten 5-10-2013 Zoetermeer
800 meter 2:25.71 Carl Martens 7-7-2017 Amsterdam
1000 meter 2:48.10 Farid Marzquioui 19-9-1993 Amsterdam
1000 meter hindernis 3:06.61 Alessio van der Straaten 8-9-2013 Amsterdam
1500 meter 4:55.90 Alessio van der Straaten 1-5-2013 Reeuwijk
2000 meter 8:08.62 Julien Verveer 6-10-2012 Zoetermeer
4 x 80 meter 38.80 Maurice Afognon, Lars Dauw, Carl Martens, Luuk den Toom 19-5-2018 Leiden
4 x 600 meter 7:10.96 Alvin Severijn, Anthony v Reeuwijk, Michen Biesaart, Steven Eleonora 27-9-2009 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:22.14 Maurice Afognon, Kevin Breumelhof, Lars Dauw, Thijs de Groot 29-9-2018 Amstelveen
Balwerpen 66.00 Dernie Band 22-9-1974 Zoetermeer
Discuswerpen 1 kg 38.11 Gio Kromokario 18-9-2021 Lisse
Hoogspringen 1.77 Vincent Bergman 17-9-1995 Amsterdam
Kogelslingeren 17.20 Carl Martens 1-6-2018 Winterswijk
Kogelslingeren 3 kg 15.99 Jasper van Manen 29-3-2009 Grootebroek
Kogelstoten 3kg 14.31 Marijn van Duijn 4-9-2016 Amsterdam
Polsstokhoogspringen 2.30 Johan van den Berg 25-5-1994 Zoetermeer
Speerwerpen 400 gram 48.27 Marijn van Duijn 25-6-2016 Gouda
Stapstapsprong 10.18 Marijn van Duijn 17-6-2016 Boskoop
Verspringen 5.98 Stijn van der Krogt 21-10-1979 Zoetermeer
Vijfkamp 4348 Milco Hoyer 14-9-1975 Terneuzen
Zeskamp 4572 Stijn van der Krogt 26-5-2013 Reeuwijk
Zevenkamp 4575 Vincent Bergman 1-10-1995 Weert

Records Jongens U14 (junior D) Indoor

35 meter 5.90 Anthony van Reeuwijk 15-3-2009 Epe
40 meter 6.10 Koen Stapel 5-3-2011 Zoetermeer
40 meter (ht) 5.50 Farid Marzquioui 6-2-1993 Zoetermeer
50 meter 7.40 Koen Stapel 5-3-2011 Zoetermeer
50 meter (ht) 6.70 Farid Marzquioui 27-2-1993 Utrecht
50 meter horden 8.38 Farid Marzquioui 2-1-1993 Utrecht
60 meter 7.95 Maurice Afognon 20-1-2018 Apeldoorn
60 meter (ht) 7.80 Milco Hoyer 14-2-1976 Leiden
60 meter horden 9.67 Dean Bowen 9-3-1997 Den Haag
Sprint 2 kamp 1172 Eddy Lindeboom 4-12-2004 Zoetermeer
Sprint 3 kamp 2173 Bryan Pronk 3-3-2012 Zoetermeer
600 meter 1:39.73 Carl Martens 20-1-2018 Apeldoorn
1000 meter 2:59.80 Farid Marzquioui 14-2-1993 Den Haag
Hoogspringen 1.66 Boris Klaver 29-10-2022 Assendelft
Kogelstoten 3kg 13.89 Marijn van Duijn 6-3-2016 Naaldwijk
Verspringen 5.73 Milco Hoyer 20-12-1975 Utrecht
Ver-uit-Stand 2.33 Stijn van der Krogt 10-3-1979 Bleiswijk

Records Jongens U14 (junior D) Weg

5000 meter 18:07.00 Alessio van der Straaten 26-5-2013 Leiden

Records Jongens U16 (junior C) Outdoor

80 meter 10.40 Fred Kayser 20-9-1970 Rotterdam
100 meter 11.39 Riangenel Janga 3-9-2011 Hengelo
100 meter horden 13.76 Jorn Bakker 15-9-2002 Barendrecht
150 meter 17.34 Riangenel Janga 3-6-2011 Nieuwegein
200 meter 23.33 Riangenel Janga 28-5-2011 Zoetermeer
300 meter horden 41.24 Remko Donga 3-9-2005 Almelo
400 meter 53.90 Stoney Kloosterman 13-9-2006 Leiden
600 meter 1:29.13 Alessio van der Straaten 4-10-2014 Zoetermeer
800 meter 1:57.14 Alessio van der Straaten 26-6-2015 Zoetermeer
1000 meter 2:41.70 Stijn van der Krogt 26-9-1981 Hoorn
1500 meter 4:21.60 Maurice Degreef 25-5-1991 Zierikzee
1500 meter hindernis 4:59.00 Bart de Kruyf 12-10-1986 Zoetermeer
2000 meter 6:59.66 Biagio van der Straaten 6-10-2012 Zoetermeer
2000 meter hindernis 7:24.10 Jack t Hoen 10-8-1989 Zoetermeer
4 x 80 meter 43.10 Hans Slijp, René Wezel, Fred Keyser, Peter Wezel 15-8-1970 Haarlem
4 x 100 meter 45.54 Steven Eleonora, Riangenel Janga, Michen Biesaart, Allesandro Lentze 25-9-2011 Amstelveen
4 x 200 meter 1:39.26 Remko Donga, Jan Dijkstra, Leroy Hage, Timo de Water 18-9-2005 Amstelveen
4 x 300 meter 2:56.90 Ron Toonen, Fred Keyser, Hans Slijp, Peter Wezel 20-9-1970 Rotterdam
4 x 800 meter 10:05.06 Steef Severijn, Mark Jochem, Matthew Stikkelorum, Arthur Vontsteen 26-9-2010 Amsstelveen
Zweedse Estafette 2:07.70 Steven Eleonora, Riangenel Janga,Michen Biesaart,Alessandro Lentze 25-9-2011 Amstelveen
Achtkamp 5982 Jorn bakker 15-9-2002 Barendrecht
Discuswerpen 1 kg 50.34 Milco Hoyer 6-9-1977 Zoetermeer
Hinkstapspringen 12.50 Timo de Water 11-6-2006 Zoetermeer
Hoogspringen 1.89 Milco Hoyer 23-5-1977 Miltenburg (D)
Kogelslingeren 4 kg 55.36 Tarak Lebbene 27-8-1995 Amsterdam
Kogelstoten 4kg 15.94 Tarak Lebbene 24-6-1995 Den Haag
Polsstokhoogspringen 4.00 Vincent Bergman 1-10-1997 Zoetermeer
Speerwerpen 600 gram 55.82 Ludo van der Plaat 20-9-1998 Enschede
Stapstapsprong 12.31 Lucas van Klaveren 20-9-2014 Zoetermeer
Verspringen 6.71 Vincent Bergman 1-3-1997 Spijkenisse
Zeskamp 4901 Milco Hoyer 8-10-1977 Papendal

Records Jongens U16 (junior C) Indoor

30 meter 4.50 Mark van Rutten 13-3-2004 Zoetermeer
35 meter 4.90 Marijn van Duijn 11-3-2018 Epe
40 meter 5.63 Riangenel Janga 5-3-2011 Zoetermeer
40 meter (ht) 5.30 Carl Cammeraat 14-3-1992 Zoetermeer
50 meter 6.50 Nigel Steenwinkel 9-1-2016 Dordrecht
50 meter (ht) 6.20 Jan Hartman 13-12-1975 Utrecht
50 meter horden (ht) 7.50 Roger Hendriksz 24-2-1990 Utrecht
60 meter 7.52 Tarak Lebbene 18-2-1995 Den Haag
60 meter horden 8.91 Roger Hendriksz 11-2-1990 Den Haag
Sprint 2 kamp 1560 Jan Dijkstra 4-12-2004 Zoetermeer
600 meter 1:33.30 Stijn van der Krogt 26-1-1980 Zwolle
800 meter 2:09.00 Stijn van der Krogt 24-1-1981 Utrecht
1500 meter 4:29.69 Carl Cammeraat 16-2-1992 Den Haag
Hinkstapspringen 12.08 Timo de Water 18-2-2006 Gent (B)
Hoogspringen 1.80 Milco Hoyer 29-1-1977 Zwolle
Kogelstoten 4kg 14.28 Milco Hoyer 17-11-1977 Utrecht
Polsstokhoogspringen 3.80 Vincent Bergman 23-2-1997 Den Haag
Verspringen 6.55 Vincent Bergman 22-2-1997 Den Haag
Ver-uit-Stand 2.58 Stijn van der Krogt 8-3-1980 Bleiswijk

Records Jongens U18 (junior B) Outdoor

100 meter 10.69 Maurice Afognon 27-6-2021 Breda
100 meter horden 14.40 Milco Hoyer 27-5-1978 Den Haag
110 meter horden 14.31 Pelle Rietveld 15-9-2002 Barendrecht
150 meter 17.00 Laurens Looije 1-4-1990 Zoetermeer
200 meter 21.85 Maurice Afognon 27-6-2021 Breda
300 meter 36.81 Steven Eleonora 29-6-2012 Gouda
300 meter horden 38.87 Stijn van der Krogt 24-6-1983 Leiden
400 meter 49.65 Daan Kneppers 19-9-2020 Leiden
400 meter horden 54.88 Daan Kneppers 23-8-2020 Lisse
600 meter 1:38.80 Paul Molenaar 30-4-1983 Den Haag
800 meter 1:57.15 Rein Jan Kroes 1-10-1997 Zoetermeer
1000 meter 2:38.90 Jesse van Burg 27-5-2005 Rotterdam
1500 meter 4:06.82 Jesse van Burg 11-9-2005 Sittard
1500 meter hindernis 4:32.90 Dick-Jan Hoogstraaten 15-10-1978 Zoetermeer
1 Engelse mijl 4:55.50 Bart de Kruyf 16-9-1987 Leiden
         
2000 meter 6:16.76 Steef Severijn 6-10-2012 Zoetermeer
2000 meter hindernis 6:27.28 Bart de Kruyf 4-6-1988 Uden
3000 meter 9:10.20 Onno Osse 23-4-1989 Roosendaal
10000 meter 37:23.93 Carl Martens 30-10-2022 Barendrecht
4 x 100 meter 43.70 Milan Lips, Riangel Janga, Steven Eleonora, Allesandro Lentze 29-9-2012 Amstelveen
3 x 800 meter 6:27.00 Tim Ruttenberg, Gerben de Haan, Bart de Kruyf 25-5-1988 Boskoop
4 x 300 meter 2:56.90 Ron van Leeuwen, Hans Slijp, Peter Wezel, René Wezel 20-9-1970 Rotterdam
4 x 400 meter 3:44.10 Stoney Kloosterman, Roald Leenart, Martijn Hagoort, Leroy Hage 29-9-2007 Amstelveen
4 x 800 meter 8:37.20 Rob de Graaf, Frank Mechielsen, Michel vd Kraan, Wim Brandhorst 5-9-1979 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:01.95 Milan Lips, Thomas van Klaveren, Steven Eleonora, Riangenal Janga 30-9-2012 Amstelveen
Achtkamp 4225 Mark Tolsma 27-5-1978 Woerden
Discuswerpen 1,5 kg 46.30 Rudy Lalleman 23-9-1989 Alphen aan den Rijn
Hinkstapspringen 13.60 Timo de Water 25-5-2008 Zoetermeer
Hoogspringen 2.06 Roy van Meel 8-7-2007 Utrecht
Kogelslingeren 5 kg 50.36 Stash Goc 23-9-2023 Leiden
Kogelstoten 5 kg 15.72 Bror van der Zijde 2-7-2006 Bergen op Zoom
Negenkamp 6437 Pelle Rietveld 15-9-2002 Barendrecht
Polsstokhoogspringen 4.50 Vincent Bergman 12-9-1999 Zwolle
Speerwerpen 700 gram 67.36 Ludo van der Plaat 10-6-2000 Barendrecht
Verspringen 7.12 Vincent Bergman 12-9-1999 Zwolle

Records Jongens U18 (junior B) Indoor

30 meter 4.30 Alex Geenen 12-3-1989 Zoetermeer
40 meter 5.22 Milan Lips 10-12-2011 Zoetermeer
50 meter 6.28 Melvin Ruttenberg 15-12-1991 Den Haag
50 meter horden 7.26 Pelle Rietveld 26-1-2002 Dordrecht
60 meter 7.18 Milan Lips 10-12-2011 Zoetermeer
60 meter horden 8.18 Laurens Looije 10-2-1990 Den Haag
100 meter 11.70 Melvin Ruttenberg 8-3-1992 Dortmund (D)
Sprint 3 kamp 2306 Milan Lips 10-12-2011 Zoetermeer
150 meter 18.01 Roger Hendriksz 15-12-1991 Den Haag
200 meter 22.91 Milan Lips 12-2-2012 Apeldoorn
300 meter 39.73 Ron Buyze 16-12-1990 Den Haag
400 meter 50.83 Daan Kneppers 1-2-2020 Apeldoorn
600 meter 1:39.70 Onno Luijendijk 12-11-1977 Bleiswijk
800 meter 2:02.14 Stijn van der Krogt 14-2-1982 Zuidlaren
1000 meter 2:40.80 Bart de Kruyf 6-3-1988 Dortmund (D)
1500 meter 4:21.30 Bart de Kruyf 16-1-1988 Zwolle
3000 meter 10:53.00 Rob de Graaff 25-3-1978 Bleiswijk
Hinkstapspringen 13.26 Timo de Water 26-1-2008 Groningen
Hoogspringen 2.04 Roy van Meel 21-2-2007 Lee Valley (GBR)
Kogelstoten 5 kg 14.69 Ludo van der Plaat 5-2-2000 Dusseldorf (D)
Polsstokhoogspringen 4.50 Jorn Bakker 21-2-2004 Gent (B)
Verspringen 6.83 Jonathan Pengel 22-12-2001 Zoetermeer
Zevenkamp 4902 Laurens Looije 21-1-1990 Zwolle
Ver-uit-Stand 2.79 Dernie Band 25-3-1978 Bleiswijk

Records Jongens U20 (junior A) Outdoor

100 meter 10.81 Erik Stevens 20-9-2009 Nijmegen
110 meter horden 14.02 Pelle Rietveld 27-6-2004 Sittard
150 meter 16.70 Laurens Looije 5-4-1992 Zoetermeer
200 meter 21.58 Erik Stevens 24-7-2009 Novi Sad(SRB)
300 meter 35.42 Pelle Rietveld 2-6-2004 Beverwijk
400 meter 47.79 Daan Kneppers 19-6-2022 Amsterdam
400 meter horden 52.61 Daan Kneppers 17-6-2022 Amsterdam
600 meter 1:24.46 Daan Kneppers 17-7-2022 Den Haag
800 meter 1:49.62 Rein Jan Kroes 30-8-1998 Utrecht
1000 meter 2:31.89 Jesse van Burg 6-5-2006 Lisse
1500 meter 3:54.41 Jesse van Burg 13-6-2007 Papendal
1500 meter hindernis 4:48.40 Hans Biermond 14-6-1972 Zoetermeer
1 Engelse mijl 4:39.25 Steef Severijn 23-4-2014 Leiden
2000 meter hindernis 6:21.00 Peter Wezel 22-6-1974 Vught
3000 meter 8:57.20 Kamiel Maase 29-4-1990 Zoetermeer
3000 meter hindernis 9:45.00 Bart de Kruijf 9-5-1989 Lisse
2 Engelse mijl 12:38.09 Fabian Ruijter 7-10-2023 Zoetermeer
4000 meter 13:48.43 Timon Nagelkerken 28-5-2011 Zoetermeer
5000 meter 16:04.22 Alvin Severijn 4-5-2014 Alphen aan den Rijn
10000 meter 38:32.57 Gijs van Male 3-5-2019 Utrecht
4 x 100 meter 42.56 Pelle Rietveld, Jonathan Pengel, Jorn Bakker 20-6-2004 Rotterdam
4 x 400 meter 3:23.89 Jorn Bakker, Mark Los, Jonathan Pengel, Pelle Rietveld 20-6-2004 Amstelveen
4 x 800 meter 8:28.30 Walter Pex, Jack t Hoen, Niels Smit, Marco Jongepier 19-6-1992 Delft
Zweedse Estafette 2:03.74 Marijn van Duijn, Daan Knepper, Joep Kneppers en Alex van der Voort 24-9-2022 Amsterdam
Discuswerpen 1,75 kg 44.52 Marco van der Wart 30-4-1989 Den Haag
Hinkstapspringen 14.35 Timo de Water 18-7-2010 Amsterdam
Hoogspringen 2.08 Bjorn Groen 31-8-1991 Valkenswaard
Kogelslingeren 6 kg 55.28 Tarak Lebbene 9-9-1999 Amsterdam
Kogelstoten 6 kg 16.95 Bror van der Zijde 8-9-2008 Rennes (F)
Polsstokhoogspringen 5.45 Laurens Looije 18-9-1992 Seoul (Z. Korea)
Speerwerpen 800 gram 70.01 Ludo van der Plaat 19-7-2002 Kingston (Jamaica)
Tienkamp 7822 Pelle Rietveld 15-7-2004 Grosseto (It)
Verspringen 7.37 Laurens Looije 14-4-1991 Vlaardingen

Records Jongens U20 (junior A) Indoor

30 meter 4.30 Marco van der Wart 12-3-1989 Zoetermeer
40 meter 5.38 Mischa Lips 2-2-2019 Zoetermeer
50 meter 6.20 Steven Nooy 15-12-1991 Den Haag
50 meter (ht) 5.90 Marc van der Krogt 20-1-1979 Utrecht
50 meter horden 7.32 Ludo van der Plaat 26-1-2002 Dordrecht
60 meter 7.02 Marc van der Krogt 10-2-1979 Rotterdam
60 meter horden 8.10 Pelle Rietveld 1-3-2004 Gent (B)
100 meter 11.30 Gerard Pex 8-3-1992 Dortmund (D)
150 meter 17.96 Peter Ritman 16-12-1990 Den Haag
200 meter 23.09 Jonathan Pengel 15-2-2003 Gent
400 meter 49.58 Daan Kneppers 19-2-2022 Apeldoorn
600 meter 1:46.60 Peter Bos 12-11-1977 Bleiswijk
800 meter 1:54.37 Jesse van Burg 17-2-2007 Gent (B)
1000 meter 2:40.80 Eelco de Voogt 6-3-1988 Dortmund (D)
1500 meter 4:06.95 Jesse van Burg 27-1-2007 Groningen
3000 meter 9:19.46 Alvin Severijn 8-1-2014 Apeldoorn
Hinkstapspringen 13.95 Timo de Water 14-2-2009 Apeldoorn
Hoogspringen 2.01 Lucas van Klaveren 10-2-2018 Apeldoorn
Kogelstoten 6 kg 14.41 Pelle Rietveld 24-1-2004 Zuidbroek
Polsstokhoogspringen 5.25 Laurens Looije 30-8-1992 Amsterdam
Verspringen 7.35 Laurens Looije 16-2-1991 Den Haag
Zevenkamp 5585 Pelle Rietveld 9-2-2004 Gent (B)
Ver-uit-Stand 3.10 Marc van der Krogt 10-3-1979 Bleiswijk

Records Meisjes U14 (junior D) Outdoor

60 meter 8.11 Nelly Ritfeld 1-5-2004 Barendrecht
60 meter horden 9.48 Alysée Lester 4-9-2016 Amsterdam
75 meter 11.40 Margriet Zegers 23-9-1978 Solingen (D)
80 meter horden 12.67 Alysée Lester 26-8-2016 Gouda
100 meter 12.90 Alysée Lester 5-5-2016 Gouda
150 meter 19.71 Alysée Lester 21-8-2016 Lisse
200 meter 27.52 Alysée Lester 10-6-2016 Gouda
300 meter 47.41 Xanne van Pouderoyen 19-9-2021 Barendrecht
300 meter horden 56.71 Aneta Zawadzinska 21-5-2023 Naaldwijk
400 meter 1:07.63 Xanne van Pouderoyen 4-9-2021 Oud Beijerland
600 meter 1:39.85 Inge Drost 5-7-2009 Delft
800 meter 2:45.90 Julia Damen 14-8-2011 Nieuwegein
1000 meter 3:06.46 Lies Kneppers 30-6-2019 Gorinchem
1000 meter hindernis 3:42.14 Pamela Alzate Ramirez 13-5-2012 Barendrecht
1000 meter snelwandelen 7:14.00 Cynthia Haigton 23-8-1977 Zoetermeer
1500 meter 5:21.10 Denise Bosch 1-5-2013 Reeuwijk
3000 meter snelwandelen 22:39.70 Lisanne van Manen 8-9-2007 Rotterdam
4 x 60 meter 30.92 Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh, Kim Korving, Miquella Lobo 8-9-2007 Apeldoorn
4 x 600 meter 7:28.44 Pamela Alzate Ramirez, Denise Bosch, Julia Damen, Linda Pamela Alzate Ramirez 30-9-2012 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:32.57 Nelly Ritfeld, Rowena de Heij, Sanne Harland, Daphne Sman 21-9-2003 Amstelveen
Balwerpen 38.00 Lieneke Teune 22-9-1974 Zoetermeer
Discuswerpen 0,75 kg 27.55 Rowan Hagendoorn 7-9-2008 Amsterdam
Hoogspringen 1.60 Wendy Oostdam 18-6-1988 Woerden
Kogelslingeren 31.13 Lisanne van Manen 26-4-2008 Apeldoorn
Kogelstoten 2 kg 13.68 Alysée Lester 2-7-2016 Barendrecht
Polsstokhoogspringen 2.70 Noga Piepenbroek 4-7-2018 Leiden
Speerwerpen 400 gram 36.10 Alysée Lester 10-9-2016 Alphen aan den Rijn
Stapstapsprong 9.85 Sterre van Velzen 17-6-2011 Boskoop
Verspringen 5.15 Lorraine Weidum 21-6-1997 Den Haag
Zeskamp 3677 Demi Boon 20-9-2015 Zoetermeer

Records Meisjes U14 (junior D) Indoor

30 meter 4.86 Alysée Lester 29-12-2015 Dronten
35 meter 5.30 Alysée Lester 31-1-2016 Den Bosch
40 meter 6.24 Sterre van Velzen 5-3-2011 Zoetermeer
40 meter (ht) 5.70 Nelly Ritfeld 13-12-2003 Zoetermeer
50 meter 7.44 Sterre van Velzen 5-3-2011 Zoetermeer
50 meter (ht) 7.10 Monique Verreijdt 20-12-1975 Utrecht
50 meter horden 9.49 Mandy Hendrik 14-2-1993 Den Haag
50 meter horden (ht) 9.10 Rianne Verwijk 9-2-1992 Utrecht
60 meter 8.20 Nelly Ritfeld 25-1-2004 Zuidbroek
60 meter horden 9.46 Alysée Lester 23-1-2016 Apeldoorn
75 meter 12.96 Lisanne van Manen 4-2-2007 Dortmund
Sprint 2 kamp 1200 Yuelgi Janmahomed 4-12-2004 Zoetermeer
600 meter 1:44.89 Nadia Marzguioui 10-3-1996 Den Haag
800 meter 2:53.50 Lisette van der Kolk 8-12-2007 Alkmaar
1000 meter 3:20.08 Inge Drost 17-1-2009 Groningen
1500 meter 6:29.00 Lisanne van Manen 9-12-2006 Alkmaar
4 x 50 meter 30.53 Julia Damen, Lysette Wanders, Linda Alzate Ramirez, Pamela Alzate Ramirez 21-2-2012 Apeldoorn
Hoogspringen 1.50 Renate Opdam 12-3-1995 Den Haag
Kogelstoten 2 kg 13.50 Alysée Lester 31-1-2016 Den Bosch
Stapstapsprong 9.73 Denise Arisa 13-2-2016 Zoetermeer
Verspringen 4.91 Gabriëlla Dwomoh 10-3-2007 Zoetermeer
Ver-uit-Stand 2.20 Fanoula Roozendaal 19-3-1983 Bleiswijk

Records Meisjes U16 (junior C) Outdoor

60 meter horden 9.40 Els Sanderse 27-9-1975 Papendal
80 meter horden 11.86 Zoë Sedney 17-9-2016 Zoetermeer
80 meter 10.11 Zoë Sedney 1-10-2016 Zoetermeer
100 meter 12.37 Naomi Sedney 27-6-2009 Emmeloord
150 meter 18.56 Zoë Sedney 17-9-2016 Zoetermeer
200 meter 26.72 Francesca Weinchard 7-10-1990 Zoetermeer
300 meter 41.03 Lies Kneppers 29-8-2021 Amsterdam
300 meter horden 44.50 Inge Drost 3-9-2011 Hengelo
400 meter 58.98 Lies Kneppers 30-6-2021 Barendrecht
600 meter 1:38.08 Inge Drost 18-9-2011 Gemert
800 meter 2:23.33 Linda Alzate Ramirez 11-5-2014 Amstelveen
1000 meter 3:07.28 Linda Alzate Ramirez 29-5-2014 Voorburg
1000 meter snelwandelen 6:21.60 Angele Klemann 29-6-1975 Zoetermeer
1500 meter 4:59.86 Denise Bosch 11-9-2014 Naaldwijk
1500 meter hindernis 6:05.69 Pamela Alzate Ramirez 17-5-2013 Den Haag
2000 meter 7:59.45 Vera de Vreugt 6-10-2012 Zoetermeer
4 x 80 meter 39.12 Naomi Sedney, Kim Korving, Miquela Lobo, Gabrielle Dwomoh 20-6-2009 Zoetermeer
4 x 800 meter 10:57.07 Maaike van der Hulst, Sterre de Rooij, Sarah Kuperus, Mayra Smith 25-9-2016 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:28.20 Zoë Sedney, Julia Rijnenberg, Nanah Fung-Loy, Sarah Kuperus 25-9-2016 Amstelveen
Discuswerpen 1 kg 32.53 Babet Roeling 27-8-2016 Amsterdam
Hinkstapspringen 11.01 Xanne van Pouderoyen 3-9-2023 Amsterdam
Hoogspringen 1.70 Wendy Oostdam 1-4-1990 Zoetermeer
Kogelslingeren 3 kg 26.81 Lisanne van Manen 29-3-2009 Grootebroek
Kogelstoten 2 kg 12.67 Alysée Lester 27-5-2017 Utrecht
Kogelstoten 3kg 11.87 Wendy Oostdam 29-8-1990 Zoetermeer
Polsstokhoogspringen 3.85 Thyra van Diemen 21-5-2018 Tilburg
Speerwerpen 500 gram 34.36 Alysée Lester 27-5-2017 Utrecht
Speerwerpen 600 gram 38.66 Wendy Oostdam 8-9-1990 Bad Oeynhaven (D)
Stapstapsprong 10.83 Xanne van Pouderoyen 9-9-2023 Alphen aan de Rijn
Verspringen 5.61 Gabriella Dwomoh 6-6-2009 Papendrecht
Zevenkamp 4268 Inge Drost 18-9-2011 Gemert

Records Meisjes U16 (junior C) Indoor

30 meter 4.70 Sanne Harland 13-3-2004 Zoetermeer
35 meter 5.70 Arnica Jacobs 30-11-1985 Voorburg
40 meter 5.80 Alysée Lester 4-3-2017 Den Bosch
50 meter 7.23 Joanny Loeffen 5-3-2011 Zoetermeer
50 meter (ht) 6.70 Kim Korving 15-11-2008 Amsterdam
50 meter horden (ht) 8.10 Wendy Oostdam 24-2-1990 Utrecht
60 meter 7.94 Alysée Lester 22-1-2017 Apeldoorn
60 meter horden 9.20 Alysée Lester 22-1-2017 Apeldoorn
Sprint 2 kamp 1260 Nelly Ritfeld 4-12-2004 Zoetermeer
200 meter 26.94 Francesca Weinchard 5-1-1991 Den Haag
300 meter 43.11 Lies Kneppers 26-1-2020 Apeldoorn
600 meter 1:41.97 Lisette Sluimer 16-2-1992 Den Haag
800 meter 2:34.21 Pamela Alzate Ramirez 25-1-2014 Apeldoorn
1000 meter 3:14.54 Paulette in t Veld 20-1-2002 Zuidbroek
1500 meter 5:05.62 Linda Alzate Ramirez 9-2-2014 Apeldoorn
4 x 50 meter 28.32 Tamara Eleonora, Sterre van Velzen, Dorien Oosterhuis en Joanny Loeffen 22-1-2012 Apeldoorn
4 x 100 meter 1:03.42 Steffie Reijman, Lisette vd Kolk, Lisanne van Manen, Tessa Jaworski 27-1-2008 Dortmund (D)
4 x 200 meter 1:58.18 Lysette Wanders, Lisanne Wendling, Pamela en Linda Alzate Ramirez 9-2-2014 Apeldoorn
4 x 400 meter    4:46.46 Evi Vreugdenhil, Aneta Zawadzinska, Loïs Stouten, Lynn Perluka 17-02-2024 Apeldoorn
Hoogspringen 1.70 Wendy Oostdam 10-2-1990 Den Haag
Kogelstoten 3kg 12.05 Wendy Oostdam 3-2-1990 Den Haag
Polsstokhoogspringen 3.75 Thyra van Diemen 21-1-2018 Apeldoorn
Verspringen 5.51 Gabriëlla Dwomoh 13-12-2008 Zoetermeer
Ver-uit-Stand 2.09 Linda Schuyt 21-3-1981 Bleiswijk

Records Meisjes U18 (junior B) Outdoor

80 meter horden 12.60 Marja van Wijk 26-6-1971 Gouda
100 meter 11.83 Zoë Sedney 5-6-2017 Tilburg
100 meter horden 13.20 Zoë Sedney 7-7-2018 Gyor
150 meter 18.63 Naomi Sedney 14-5-2011 Lisse
200 meter 23.74 Zoë Sedney 27-7-2017 Gyor (H)
300 meter 42.75 Inge Drost 31-8-2012 Utrecht
300 meter horden 45.38 Kirsten Los 11-6-1999 Zevenaar
400 meter 55.39 Zoë Sedney 10-6-2018 Lisse
400 meter horden 1:01.50 Inge Drost 28-6-2013 Eindhoven
600 meter 1:42.32 Linda Alzate Ramirez 7-9-2016 Hilversum
800 meter 2:18.66 Linda Alzate Ramirez 7-6-2015 Zoetermeer
1000 meter 3:16.36 Jolien in t Veld 1-5-2002 Leiden
1000 meter snelwandelen 6:56.00 Karin de Graaff 29-6-1975 Utrecht
1500 meter 4:52.20 Linda Alzate Ramirez 21-6-2015 Hoorn
1 Engelse mijl 5:32.34 Linda Alzate Ramirez 26-8-2016 Gouda
2000 meter 8:23.65 Iris van Aken 6-10-2012 Zoetermeer
2000 meter hindernis 7:50.46 Pamela Alzate Ramirez 23-5-2015 Zoetermeer
3000 meter 10:55.62 Pamela Alzate Ramirez 1-7-2016 Breda
3000 meter hindernis 12:29.25 Pamela Alzate Ramirez 3-5-2015 Krommenie
5000 meter 19:29.23 Linda Alzate Ramirez 1-7-2016 Breda
4 x 100 meter 47.43 Lisanne Hagens, Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh, Miquella Lobo 24-9-2011 Amstelveen
4 x 200 meter 1:43.49 Lisanne Hagens, Gabriella Dwomoh, Miquella Lobo, Naomi Sedney 25-9-2011 Amstelveen
4 x 400 meter 4:13.87 Cindy Konadu, Romy de Smit, Inge Drost en Rosita van den Puttelaar 28-9-2013 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:23.47 Kim Korving, Miquella Lobo, Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh 26-9-2010 Amstelveen
Discuswerpen 1 kg 36.34 Edith Boers 20-9-1992 Bergen op Zoom
Hinkstapspringen 11.00 Rianne Verwijk 23-6-1996 Hoorn
Hoogspringen 1.76 Lisanne Hagens 2-6-2012 Breda
Kogelslingeren 3 kg 42.17 Arja Pouwels 5-10-2019 Boskoop
Kogelstoten 3kg 13.44 Nanah Fung-Loy 13-5-2017 Emmeloord
Polsstokhoogspringen 3.70 Marijke Wijnmaalen 7-6-2015 Zoetermeer
Speerwerpen 500 gram 34.03 Tamara Eleonora 15-4-2012 Den Haag
Speerwerpen 600 gram 42.34 Wendy Oostdam 27-8-1992 Leiden
Verspringen 5.74 Gabriëlla Dwomoh 15-4-2012 Amsterdam
Zevenkamp 5248 Inge Drost 20-5-2013 Apeldoorn

Records Meisjes U18 (junior B) Indoor

30 meter 4.80 Arnica Jacobs 12-03-1989 Zoetermeer
40 meter 5.76 Naomi Sedney 19-12-2009 Zoetermeer
50 meter 6.91 Naomi Sedney 19-12-2009 Zoetermeer
50 meter horden (ht) 7.30 Irma Perquin 11-01-1986 Utrecht
60 meter 7.71 Zoë Sedney 08-01-2017 Dortmund
60 meter horden 8.32 Zoë Sedney 13-01-2018 Gent
100 meter 12.30 Francesca Weinchard 08-03-1992 Dortmund (D)
150 meter 21.29 Lisette Sluimer 13-12-1992 Den Haag
200 meter 23.95 Zoë Sedney 11-02-2018 Apeldoorn
300 meter 45.68 Linda Alzate Ramirez 14-02-2015 Gent (B)
400 meter 57.26 Lies Kneppers    11-02-2023 Apeldoorn
800 meter 2:22.97 Linda Alzate Ramirez 25-01-2015 Apeldoorn
1000 meter 3:07.90 Linda Alzate Ramirez 14-02-2015 Gent (B)
1500 meter 5:05.62 Linda Alzate Ramirez 09-02-2014 Apeldoorn
4 x 200 meter 1:58.18 Lysette Wanders, Lisanne Wendling, Pamela en Linda Alzate Ramirez 09-02-2014 Apeldoorn
Hinkstapspringen 9.88 Jeanine Besemer 20-12-2008 Zoetermeer
Hoogspringen 1.72 Lisanne Hagens 21-01-2012 Zoetermeer
Kogelstoten 3kg 13.11 Nanah Fung-Loy 04-02-2017 Apeldoorn
Polsstokhoogspringen 3.50 Nanah Fung-Loy 28-01-2017 Apeldoorn
Verspringen 5.87 Inge Drost 19-01-2013 Zoetermeer
Vijfkamp 3982 Inge Drost 10-02-2013 Apeldoorn
Ver-uit-Stand 2.25 Ellen Schoonen 13-03-1982 Bleiswijk

Records Meisjes U20 (junior A) Outdoor

100 meter 11.87 Naomi Sedney 29-06-2013 Eindhoven
100 meter horden 14.08 Inge Drost 12-05-2013 Krommenie
150 meter 18.36 Miquella Lobo 05-05-2012 Den Haag
200 meter 24.52 Naomi Sedney 30-06-2013 Eindhoven
200 meter horden 32.79 Daphne Zondag 28-05-2011 Zoetermeer
300 meter 40.85 Eva-Maria Dollart 04-05-2002 Lisse
400 meter 56.65 Eva Dollart 29-06-2002 Uden
400 meter horden 58.66 Inge Drost 07-06-2015 Zoetermeer
800 meter 2:16.26 Nadia Marzgouigoui 20-05-2001 Zoetermeer
1000 meter 3:00.91 Linda Alzate Ramirez 13-05-2017 Lisse
1500 meter 4:37.46 Linda Alzate Ramirez 06-07-2017 Rotterdam
1 Engelse mijl 5:16.80 Linda Alzate Ramirez 23-09-2018 Barendrecht
2000 meter 6:32.80 Vanesse van Voskuilen 03-05-2000 Leiden
2000 meter steeple 8:07.28 Pamela Alzate Ramirez 23-09-2018 Barendrecht
3000 meter 9:53.29 Vanessa van Voskuilen 20-05-2000 Hoorn
3000 meter hindernis 11:57.56 Pamela Alzate Ramirez 01-07-2017 Vught
5000 meter 17:44.34 Linda Alzate Ramirez 01-09-2017 Utrecht
10000 meter 37:58.29 Vanesse van Voskuilen 31-03-2000 Gorinchem
4 x 100 meter 47.32 Inge Drost, Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh, Miquella Lobo 28-09-2013 Amstelveen
4 x 400 meter 4:10.95 Eva Dollart, Lilian Voogd, Nadia Marzgouigoui, Kirsten Los 01-10-2000 Amstelveen
Discuswerpen 1 kg 37.06 Lisette van der Kolk 22-06-2014 Alphen aan den Rijn
Hinkstapspringen 11.25 Rianne Verwijk 05-04-1998 Zoetermeer
Hoogspringen 1.80 Lisanne Hagens 06-05-2012 Amstelveen
Kogelslingeren 4 kg 43.24 Arja Pouwels 15-08-2020 Amsterdam
Kogelstoten 4kg 11.05 Lisette van der Kolk 29-05-2014 Gouda
Polsstokhoogspringen 4.05 Marijke Wijnmaalen 16-05-2016 Tilburg
Speerwerpen 600 gram 50.05 Mandy van der Meer 13-07-2012 Utrecht
Verspringen 6.02 Gabriëlla Dwomoh 01-06-2013 Oordegem (B)
Zevenkamp 4583 Inge van Oosten 05-07-1982 Schoonhoven

Records Meisjes U20 (junior A) Indoor

30 meter 5.00 Mariska Deckers 12-03-1989 Zoetermeer
40 meter 5.70 Miquella Lobo 08-12-2012 Zoetermeer
50 meter 6.76 Naomi Sedney 08-12-2012 Zoetermeer
50 meter horden (ht) 8.80 Euradise Esajas 21-02-1987 Utrecht
60 meter 7.71 Naomi Sedney 23-02-2013 Apeldoorn
60 meter horden 9.03 Miquella Lobo 12-02-2012 Apeldoorn
100 meter 12.30 Francesca Weinchard 08-03-1992 Dortmund (D)
Sprint 3 kamp 2322 Miquella Lobo 08-12-2012 Zoetermeer
200 meter 24.74 Naomi Sedney 24-02-2013 Apeldoorn
400 meter    56.60  Lies Kneppers 11-02-2024  Apeldoorn
400 meter (ht) 1:02.40 Bianca Gelauf 17-01-1988 Zwolle
600 meter 2:05.30 Karin de Graaff 12-11-1977 Bleiswijk
800 meter 2:31.24 Linda Alzate Ramirez 09-12-2017 Alkmaar
1500 meter 4:47.50 Linda Alzate Ramirez 19-02-2017 Apeldoorn
3000 meter 11:33.65 Pamela Alzate Ramirez 10-02-2018 Apeldoorn
Hinkstapspringen 10.47 Lise Olsthoorn 12-02-2000 Gent (B)
Hoogspringen 1.72 Lisanne Hagens 24-02-2013 Apeldoorn
Kogelstoten 4kg 10.42 Lisette van der Kolk 25-01-2014 Apeldoorn
Polsstokhoogspringen 4.10    Marijke Wijnmaalen 11-02-2017 Apeldoorn
Verspringen 5.91 Gabriëlla Dwomoh 14-01-2012 Zoetermeer
Vijfkamp 3145 Angelique de Zwart 09-03-2003 Gent (B)
Ver-uit-Stand 2.31 Inge van Oosten 13-03-1982 Bleiswijk

Records Meisjes U20 (junior A) Weg

5000 meter 18:08.88 Linda Alzate Ramirez 20-05-2017 Leiden
Wedstrijden Records Overzicht