Clubrecords junioren

Clubrecords kunnen worden gemeld aan cjmsmit@gmail.com.

Vermeld in je mail je naam, categorie, atletiekunienummer, datum, plaats, onderdeel, prestatie en een link naar de uitslag.

 

Records Jongens junior D Outdoor
75 meter 10.30 Jeffrey Birfelder 23-9-1978 Solingen (D)
80 meter (Handt) 9.70 Farid Marzquioui 20-6-1993 Den Haag
80 meter horden 12.15 Vincent Bergman 1-10-1995 Weert
80 meter horden (Handt) 11.60 Farid Marzquioui 3-10-1993 Zoetermeer
80 meter 10.18 Michen Biesaart 21-8-2010 Zoetermeer
100 meter 13.36 Carl Martens 9-7-2017 Woerden
150 meter 19.27 Carl Martens 13-5-2017 Leiden
200 meter 27.27 Carl Martens 9-7-2017 Woerden
300 meter Horden 50.90 Rogier Hendriks 9-6-1987 Zoetermeer
400 meter 1:01.16 Carl Martens 25-8-2017 Gouda
600 meter 1:36.66 Alessio van der Straaten 5-10-2013 Zoetermeer
800 meter 2:25.71 Carl Martens 7-7-2017 Amsterdam
1000 meter 2:48.10 Farid Marzquioui 19-9-1993 Amsterdam
1000 meter hindernis 3:06.61 Alessio van der Straaten 8-9-2013 Amsterdam
1500 meter 4:55.90 Alessio van der Straaten 1-5-2013 Reeuwijk
2000 meter 8:08.62 Julien Verveer 6-10-2012 Zoetermeer
4 x 80 meter 38.80 Maurice Afognon, Lars Dauw, Carl Martens, Luuk den Toom 19-5-2018 Leiden
4 x 600 meter 7:10.96 Alvin Severijn, Anthony v Reeuwijk, Michen Biesaart, Steven Eleonora 27-9-2009 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:22.14 Maurice Afognon, Kevin Breumelhof, Lars Dauw, Thijs de Groot 29-9-2018 Amstelveen
Balwerpen 66.00 Dernie Band 22-9-1974 Zoetermeer
Discuswerpen 1 kg 37.08 Milco Hoyer 21-9-1975 Groningen
Hoogspringen 1.77 Vincent Bergman 17-9-1995 Amsterdam
Kogelslingeren 17.20 Carl Martens 1-6-2018 Winterswijk
Kogelslingeren 3 kg 15.99 Jasper van Manen 29-3-2009 Grootebroek
Kogelstoten 3kg 14.31 Marijn van Duijn 4-9-2016 Amsterdam
Polsstokhoogspringen 2.30 Johan van den Berg 25-5-1994 Zoetermeer
Speerwerpen 400 gram 48.27 Marijn van Duijn 25-6-2016 Gouda
Stapstapsprong 10.18 Marijn van Duijn 17-6-2016 Boskoop
Verspringen 5.98 Stijn van der Krogt 21-10-1979 Zoetermeer
Vijfkamp 4348 Milco Hoyer 14-9-1975 Terneuzen
Zeskamp 4572 Stijn van der Krogt 26-5-2013 Reeuwijk
Zevenkamp 4575 Vincent Bergman 1-10-1995 Weert
Records Jongens junior D Indoor
35 meter 5.90 Anthony van Reeuwijk 15-3-2009 Epe
40 meter 6.10 Koen Stapel 5-3-2011 Zoetermeer
40 meter (Handt) 5.50 Farid Marzquioui 6-2-1993 Zoetermeer
50 meter 7.40 Koen Stapel 5-3-2011 Zoetermeer
50 meter (Handt) 6.70 Farid Marzquioui 27-2-1993 Utrecht
50 meter horden 8.38 Farid Marzquioui 2-1-1993 Utrecht
60 meter 7.95 Maurice Afognon 20-1-2018 Apeldoorn
60 meter (Handt) 7.80 Milco Hoyer 14-2-1976 Leiden
60 meter horden 9.67 Dean Bowen 9-3-1997 Den Haag
Sprint 2 kamp 1172 Eddy Lindeboom 4-12-2004 Zoetermeer
Sprint 3 kamp 2173 Bryan Pronk 3-3-2012 Zoetermeer
600 meter 1:39.73 Carl Martens 20-1-2018 Apeldoorn
1000 meter 2:59.80 Farid Marzquioui 14-2-1993 Den Haag
Hoogspringen 1.65 Vincent Bergman 11-2-1995 Zoetermeer
Kogelstoten 3kg 13.89 Marijn van Duijn 6-3-2016 Naaldwijk
Verspringen 5.73 Milco Hoyer 20-12-1975 Utrecht
Ver-uit-Stand 2.33 Stijn van der Krogt 10-3-1979 Bleiswijk
Records Jongens junior D Weg
5000 meter 18:07.00 Alessio van der Straaten 26-5-2013 Leiden
Records Jongens junior C Outdoor
80 meter 10.40 Fred Kayser 20-9-1970 Rotterdam
100 meter 11.39 Riangenel Janga 3-9-2011 Hengelo
100 meter horden 13.76 Jorn Bakker 15-9-2002 Barendrecht
150 meter 17.34 Riangenel Janga 3-6-2011 Nieuwegein
200 meter 23.33 Riangenel Janga 28-5-2011 Zoetermeer
300 meter Horden 41.24 Remko Donga 3-9-2005 Almelo
400 meter 53.90 Stoney Kloosterman 13-9-2006 Leiden
600 meter 1:29.13 Alessio van der Straaten 4-10-2014 Zoetermeer
800 meter 1:57.14 Alessio van der Straaten 26-6-2015 Zoetermeer
1000 meter 2:41.70 Stijn van der Krogt 26-9-1981 Hoorn
1500 meter 4:21.60 Maurice Degreef 25-5-1991 Zierikzee
1500 meter hindernis 4:59.00 Bart de Kruyf 12-10-1986 Zoetermeer
2000 meter 6:59.66 Biagio van der Straaten 6-10-2012 Zoetermeer
2000 meter hindernis 7:24.10 Jack t Hoen 10-8-1989 Zoetermeer
4 x 80 meter 43.10 Hans Slijp, René Wezel, Fred Keyser, Peter Wezel 15-8-1970 Haarlem
4 x 100 meter 45.54 Steven Eleonora, Riangenel Janga, Michen Biesaart, Allesandro Lentze 25-9-2011 Amstelveen
4 x 200 meter 1:39.26 Remko Donga, Jan Dijkstra, Leroy Hage, Timo de Water 18-9-2005 Amstelveen
4 x 300 meter 2:56.90 Ron Toonen, Fred Keyser, Hans Slijp, Peter Wezel 20-9-1970 Rotterdam
4 x 800 meter 10:05.06 Steef Severijn, Mark Jochem, Matthew Stikkelorum, Arthur Vontsteen 26-9-2010 Amsstelveen
Zweedse Estafette 2:07.70 Steven Eleonora, Riangenel Janga,Michen Biesaart,Alessandro Lentze 25-9-2011 Amstelveen
Achtkamp 5982 Jorn bakker 15-9-2002 Barendrecht
Discuswerpen 1 kg 50.34 Milco Hoyer 6-9-1977 Zoetermeer
Hinkstapspringen 12.50 Timo de Water 11-6-2006 Zoetermeer
Hoogspringen 1.89 Milco Hoyer 23-5-1977 Miltenburg (D)
Kogelslingeren 4 kg 55.36 Tarak Lebbene 27-8-1995 Amsterdam
Kogelstoten 4kg 15.94 Tarak Lebbene 24-6-1995 Den Haag
Polsstokhoogspringen 4.00 Vincent Bergman 1-10-1997 Zoetermeer
Speerwerpen 600 gram 55.82 Ludo van der Plaat 20-9-1998 Enschede
Stapstapsprong 12.31 Lucas van Klaveren 20-9-2014 Zoetermeer
Verspringen 6.71 Vincent Bergman 1-3-1997 Spijkenisse
Zeskamp 4901 Milco Hoyer 8-10-1977 Papendal
Records Jongens junior C Indoor
30 meter 4.50 Mark van Rutten 13-3-2004 Zoetermeer
35 meter 4.90 Marijn van Duijn 11-3-2018 Epe
40 meter 5.63 Riangenel Janga 5-3-2011 Zoetermeer
40 meter (Handt) 5.30 Carl Cammeraat 14-3-1992 Zoetermeer
50 meter 6.50 Nigel Steenwinkel 9-1-2016 Dordrecht
50 meter (Handt) 6.20 Jan Hartman 13-12-1975 Utrecht
50 meter horden (Handt) 7.50 Roger Hendriksz 24-2-1990 Utrecht
60 meter 7.52 Tarak Lebbene 18-2-1995 Den Haag
60 meter horden 8.91 Roger Hendriksz 11-2-1990 Den Haag
Sprint 2 kamp 1560 Jan Dijkstra 4-12-2004 Zoetermeer
600 meter 1:33.30 Stijn van der Krogt 26-1-1980 Zwolle
800 meter 2:09.00 Stijn van der Krogt 24-1-1981 Utrecht
1500 meter 4:29.69 Carl Cammeraat 16-2-1992 Den Haag
Hinkstapspringen 12.08 Timo de Water 18-2-2006 Gent (B)
Hoogspringen 1.80 Milco Hoyer 29-1-1977 Zwolle
Kogelstoten 4kg 14.28 Milco Hoyer 17-11-1977 Utrecht
Polsstokhoogspringen 3.80 Vincent Bergman 23-2-1997 Den Haag
Verspringen 6.55 Vincent Bergman 22-2-1997 Den Haag
Ver-uit-Stand 2.58 Stijn van der Krogt 8-3-1980 Bleiswijk
Records Jongens junior B Outdoor
100 meter 11.05 Pelle Rietveld 14-9-2002 Barendrecht
100 meter horden 14.40 Milco Hoyer 27-5-1978 Den Haag
110 meter horden 14.31 Pelle Rietveld 15-9-2002 Barendrecht
150 meter 17.00 Laurens Looije 1-4-1990 Zoetermeer
200 meter 22.57 Jonathan Pengel 8-6-2002 Leiden
300 meter 36.81 Steven Eleonora 29-6-2012 Gouda
300 meter Horden 38.87 Stijn van der Krogt 24-6-1983 Leiden
400 meter 49.65 Daan Kneppers 19-9-2020 Leiden
400 meter horden 54.88 Daan Kneppers 23-8-2020 Lisse
600 meter 1:38.80 Paul Molenaar 30-4-1983 Den Haag
800 meter 1:57.15 Rein Jan Kroes 1-10-1997 Zoetermeer
1000 meter 2:38.90 Jesse van Burg 27-5-2005 Rotterdam
1500 meter 4:06.82 Jesse van Burg 11-9-2005 Sittard
1500 meter hindernis 4:32.90 Dick-Jan Hoogstraaten 15-10-1978 Zoetermeer
1 Engelse mijl 4:55.50 Bart de Kruyf 16-9-1987 Leiden
  4:55.50 Bart de Kruyf 16-9-1987 Leiden
2000 meter 6:16.76 Steef Severijn 6-10-2012 Zoetermeer
2000 meter hindernis 6:27.28 Bart de Kruyf 4-6-1988 Uden
3000 meter 9:10.20 Onno Osse 23-4-1989 Roosendaal
4 x 100 meter 43.70 Milan Lips, Riangel Janga, Steven Eleonora, Allesandro Lentze 29-9-2012 Amstelveen
3 x 800 meter 6:27.00 Tim Ruttenberg, Gerben de Haan, Bart de Kruyf 25-5-1988 Boskoop
4 x 300 meter 2:56.90 Ron van Leeuwen, Hans Slijp, Peter Wezel, René Wezel 20-9-1970 Rotterdam
4 x 400 meter 3:44.10 Stoney Kloosterman, Roald Leenart, Martijn Hagoort, Leroy Hage 29-9-2007 Amstelveen
4 x 800 meter 8:37.20 Rob de Graaf, Frank Mechielsen, Michel vd Kraan, Wim Brandhorst 5-9-1979 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:01.95 Milan Lips, Thomas van Klaveren, Steven Eleonora, Riangenal Janga 30-9-2012 Amstelveen
Achtkamp 4225 Mark Tolsma 27-5-1978 Woerden
Discuswerpen 1,5 kg 46.30 Rudy Lalleman 23-9-1989 Alphen aan den Rijn
Hinkstapspringen 13.60 Timo de Water 25-5-2008 Zoetermeer
Hoogspringen 2.06 Roy van Meel 8-7-2007 Utrecht
Kogelslingeren 5 kg 40.02 Marco van der Wart 17-8-1988 Rotterdam
Kogelstoten 5 kg 15.72 Bror van der Zijde 2-7-2006 Bergen op Zoom
Negenkamp 6437 Pelle Rietveld 15-9-2002 Barendrecht
Polsstokhoogspringen 4.50 Vincent Bergman 12-9-1999 Zwolle
Speerwerpen 700 gram 67.36 Ludo van der Plaat 10-6-2000 Barendrecht
Verspringen 7.12 Vincent Bergman 12-9-1999 Zwolle
Records Jongens junior B Indoor
30 meter 4.30 Alex Geenen 12-3-1989 Zoetermeer
40 meter 5.22 Milan Lips 10-12-2011 Zoetermeer
  5.22 Milan Lips 10-12-2011 Zoetermeer
50 meter 6.28 Melvin Ruttenberg 15-12-1991 Den Haag
50 meter horden 7.26 Pelle Rietveld 26-1-2002 Dordrecht
60 meter 7.18 Milan Lips 10-12-2011 Zoetermeer
60 meter horden 8.18 Laurens Looije 10-2-1990 Den Haag
100 meter 11.70 Melvin Ruttenberg 8-3-1992 Dortmund (D)
Sprint 3 kamp 2306 Milan Lips 10-12-2011 Zoetermeer
150 meter 18.01 Roger Hendriksz 15-12-1991 Den Haag
200 meter 22.91 Milan Lips 12-2-2012 Apeldoorn
300 meter 39.73 Ron Buyze 16-12-1990 Den Haag
400 meter 50.83 Daan Kneppers 1-2-2020 Apeldoorn
600 meter 1:39.70 Onno Luijendijk 12-11-1977 Bleiswijk
800 meter 2:02.14 Stijn van der Krogt 14-2-1982 Zuidlaren
1000 meter 2:40.80 Bart de Kruyf 6-3-1988 Dortmund (D)
1500 meter 4:21.30 Bart de Kruyf 16-1-1988 Zwolle
3000 meter 10:53.00 Rob de Graaff 25-3-1978 Bleiswijk
Hinkstapspringen 13.26 Timo de Water 26-1-2008 Groningen
Hoogspringen 2.04 Roy van Meel 21-2-2007 Lee Valley (GBR)
Kogelstoten 5 kg 14.69 Ludo van der Plaat 5-2-2000 Dusseldorf (D)
Polsstokhoogspringen 4.50 Jorn Bakker 21-2-2004 Gent (B)
Verspringen 6.83 Jonathan Pengel 22-12-2001 Zoetermeer
Zevenkamp 4902 Laurens Looije 21-1-1990 Zwolle
Ver-uit-Stand 2.79 Dernie Band 25-3-1978 Bleiswijk
Records Jongens junior A Outdoor
100 meter 10.81 Erik Stevens 20-9-2009 Nijmegen
110 meter horden 14.02 Pelle Rietveld 27-6-2004 Sittard
150 meter 16.70 Laurens Looije 5-4-1992 Zoetermeer
200 meter 21.58 Erik Stevens 24-7-2009 Novi Sad(SRB)
300 meter 35.42 Pelle Rietveld 2-6-2004 Beverwijk
400 meter 48.52 Pelle Rietveld 14-7-2004 Grosseto (It)
400 meter horden 52.85 Pelle Rietveld 26-9-2004 Groningen
600 meter 1:27.80 Jurian ter Laare 3-5-2000 Leiden
800 meter 1:49.62 Rein Jan Kroes 30-8-1998 Utrecht
1000 meter 2:31.89 Jesse van Burg 6-5-2006 Lisse
1500 meter 3:54.41 Jesse van Burg 13-6-2007 Papendal
1500 meter hindernis 4:48.40 Hans Biermond 14-6-1972 Zoetermeer
1 Engelse mijl 4:39.25 Steef Severijn 23-4-2014 Leiden
2000 meter hindernis 6:21.00 Peter Wezel 22-6-1974 Vught
3000 meter 8:57.20 Kamiel Maase 29-4-1990 Zoetermeer
3000 meter hindernis 9:45.00 Bart de Kruijf 9-5-1989 Lisse
4000 meter 13:48.43 Timon Nagelkerken 28-5-2011 Zoetermeer
  13:48.43 Timon Nagelkerken 28-5-2011 Zoetermeer
5000 meter 16:04.22 Alvin Severijn 4-5-2014 Alphen aan den Rijn
10000 meter 38:32.57 Gijs van Male 3-5-2019 Utrecht
4 x 100 meter 42.56 Pelle Rietveld, Jonathan Pengel, Jorn Bakker 20-6-2004 Rotterdam
4 x 400 meter 3:23.89 Jorn Bakker, Mark Los, Jonathan Pengel, Pelle Rietveld 20-6-2004 Amstelveen
4 x 800 meter 8:28.30 Walter Pex, Jack t Hoen, Niels Smit, Marco Jongepier 19-6-1992 Delft
Zweedse Estafette 2:04.23 Lucas van Klaveren, Koen Stapel, Michen Biesaart, Mischa Lips 25-9-2016 Amstelveen
Discuswerpen 1,75 kg 44.52 Marco van der Wart 30-4-1989 Den Haag
Hinkstapspringen 14.35 Timo de Water 18-7-2010 Amsterdam
Hoogspringen 2.08 Bjorn Groen 31-8-1991 Valkenswaard
Kogelslingeren 6 kg 55.28 Tarak Lebbene 9-9-1999 Amsterdam
Kogelstoten 6 kg 16.95 Bror van der Zijde 8-9-2008 Rennes (F)
Polsstokhoogspringen 5.45 Laurens Looije 18-9-1992 Seoul (Z. Korea)
Speerwerpen 800 gram 70.01 Ludo van der Plaat 19-7-2002 Kingston (Jamaica)
Tienkamp 7822 Pelle Rietveld 15-7-2004 Grosseto (It)
Verspringen 7.37 Laurens Looije 14-4-1991 Vlaardingen
Records Jongens junior A Indoor
30 meter 4.30 Marco van der Wart 12-3-1989 Zoetermeer
40 meter 5.38 Mischa Lips 2-2-2019 Zoetermeer
50 meter 6.20 Steven Nooy 15-12-1991 Den Haag
50 meter (Handt) 5.90 Marc van der Krogt 20-1-1979 Utrecht
50 meter horden 7.32 Ludo van der Plaat 26-1-2002 Dordrecht
60 meter 7.02 Marc van der Krogt 10-2-1979 Rotterdam
60 meter horden 8.10 Pelle Rietveld 1-3-2004 Gent (B)
100 meter 11.30 Gerard Pex 8-3-1992 Dortmund (D)
150 meter 17.96 Peter Ritman 16-12-1990 Den Haag
200 meter 23.09 Jonathan Pengel 15-2-2003 Gent
400 meter 50.05 Thomas van Klaveren 24-2-2013 Apeldoorn
600 meter 1:46.60 Peter Bos 12-11-1977 Bleiswijk
800 meter 1:54.37 Jesse van Burg 17-2-2007 Gent (B)
1000 meter 2:40.80 Eelco de Voogt 6-3-1988 Dortmund (D)
1500 meter 4:06.95 Jesse van Burg 27-1-2007 Groningen
3000 meter 9:19.46 Alvin Severijn 8-1-2014 Apeldoorn
Hinkstapspringen 13.95 Timo de Water 14-2-2009 Apeldoorn
Hoogspringen 2.01 Lucas van Klaveren 10-2-2018 Apeldoorn
Kogelstoten 6 kg 14.41 Pelle Rietveld 24-1-2004 Zuidbroek
Polsstokhoogspringen 5.25 Laurens Looije 30-8-1992 Amsterdam
Verspringen 7.35 Laurens Looije 16-2-1991 Den Haag
Zevenkamp 5585 Pelle Rietveld 9-2-2004 Gent (B)
Ver-uit-Stand 3.10 Marc van der Krogt 10-3-1979 Bleiswijk
Records Meisjes junior D Outdoor
60 meter 8.11 Nelly Ritfeld 1-5-2004 Barendrecht
60 meter horden 9.48 Alysée Lester 4-9-2016 Amsterdam
75 meter 11.40 Margriet Zegers 23-9-1978 Solingen (D)
80 meter horden 12.67 Alysée Lester 26-8-2016 Gouda
100 meter 12.90 Alysée Lester 5-5-2016 Gouda
150 meter 19.71 Alysée Lester 21-8-2016 Lisse
200 meter 27.52 Alysée Lester 10-6-2016 Gouda
300 meter Horden 57.60 Natascha Deckers 28-6-1985 Rotterdam
400 meter 1:10.36 Nicky Moor 10-5-2006 Leiden
600 meter 1:39.85 Inge Drost 5-7-2009 Delft
800 meter 2:45.90 Julia Damen 14-8-2011 Nieuwegein
1000 meter 3:06.46 Lies Kneppers 30-6-2019 Gorinchem
1000 meter hindernis 3:42.14 Pamela Alzate Ramirez 13-5-2012 Barendrecht
  3:42.14 Pamela Alzate Ramirez 13-5-2012 Barendrecht
1000 meter snelwandelen 7:14.00 Cynthia Haigton 23-8-1977 Zoetermeer
1500 meter 5:21.10 Denise Bosch 1-5-2013 Reeuwijk
3000 meter snelwandelen 22:39.70 Lisanne van Manen 8-9-2007 Rotterdam
4 x 60 meter 30.92 Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh, Kim Korving, Miquella Lobo 8-9-2007 Apeldoorn
4 x 600 meter 7:28.44 Pamela Alzate Ramirez, Denise Bosch, Julia Damen, Linda Pamela Alzate Ramirez 30-9-2012 Amstelveen
  7:28.44 Pamela Alzate, Denise Bosch, Julia Damen, Linda Alzate 30-9-2012 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:32.57 Nelly Ritfeld, Rowena de Heij, Sanne Harland, Daphne Sman 21-9-2003 Amstelveen
Balwerpen 38.00 Lieneke Teune 22-9-1974 Zoetermeer
Discuswerpen 0,75 kg 27.55 Rowan Hagendoorn 7-9-2008 Amsterdam
Hoogspringen 1.60 Wendy Oostdam 18-6-1988 Woerden
Kogelslingeren 31.13 Lisanne van Manen 26-4-2008 Apeldoorn
Kogelstoten 2 kg 13.68 Alysée Lester 2-7-2016 Barendrecht
Polsstokhoogspringen 2.70 Noga Piepenbroek 4-7-2018 Leiden
Speerwerpen 400 gram 36.10 Alysée Lester 10-9-2016 Alphen aan den Rijn
Stapstapsprong 9.85 Sterre van Velzen 17-6-2011 Boskoop
  9.85 Sterre van Velzen 17-6-2011 Boskoop
Verspringen 5.15 Lorraine Weidum 21-6-1997 Den Haag
  5.15 Lorraine Weidum 21-6-1997 Den haag
Zeskamp 3677 Demi Boon 20-9-2015 Zoetermeer
Records Meisjes junior D Indoor
30 meter 4.86 Alysée Lester 29-12-2015 Dronten
35 meter 5.30 Alysée Lester 31-1-2016 Den Bosch
40 meter 6.24 Sterre van Velzen 5-3-2011 Zoetermeer
40 meter (Handt) 5.70 Nelly Ritfeld 13-12-2003 Zoetermeer
50 meter 7.44 Sterre van Velzen 5-3-2011 Zoetermeer
50 meter (Handt) 7.10 Monique Verreijdt 20-12-1975 Utrecht
50 meter horden 9.49 Mandy Hendrik 14-2-1993 Den Haag
50 meter horden (Handt) 9.10 Rianne Verwijk 9-2-1992 Utrecht
60 meter 8.20 Nelly Ritfeld 25-1-2004 Zuidbroek
  8.20 Alysée Lester 23-1-2016 Apeldoorn
60 meter horden 9.46 Alysée Lester 23-1-2016 Apeldoorn
75 meter 12.96 Lisanne van Manen 4-2-2007 Dortmund
Sprint 2 kamp 1200 Yuelgi Janmahomed 4-12-2004 Zoetermeer
600 meter 1:44.89 Nadia Marzguioui 10-3-1996 Den Haag
800 meter 2:53.50 Lisette van der Kolk 8-12-2007 Alkmaar
1000 meter 3:20.08 Inge Drost 17-1-2009 Groningen
1500 meter 6:29.00 Lisanne van Manen 9-12-2006 Alkmaar
4 x 50 meter 30.53 Julia Damen, Lysette Wanders, Linda Alzate Ramirez, Pamela Alzate Ramirez 21-2-2012 Apeldoorn
Hoogspringen 1.50 Renate Opdam 12-3-1995 Den Haag
Kogelstoten 2 kg 13.50 Alysée Lester 31-1-2016 Den Bosch
Stapstapsprong 9.73 Denise Arisa 13-2-2016 Zoetermeer
Verspringen 4.91 Gabriëlla Dwomoh 10-3-2007 Zoetermeer
Ver-uit-Stand 2.20 Fanoula Roozendaal 19-3-1983 Bleiswijk
Records Meisjes junior C Outdoor
60 meter horden 9.40 Els Sanderse 27-9-1975 Papendal
80 meter horden 11.86 Zoë Sedney 17-9-2016 Zoetermeer
80 meter 10.11 Zoë Sedney 1-10-2016 Zoetermeer
100 meter 12.37 Naomi Sedney 27-6-2009 Emmeloord
150 meter 18.56 Zoë Sedney 17-9-2016 Zoetermeer
200 meter 26.72 Francesca Weinchard 7-10-1990 Zoetermeer
300 meter Horden 44.50 Inge Drost 3-9-2011 Hengelo
400 meter 1:11.20 Sanne Knollema 27-5-2009 Leiden
600 meter 1:38.08 Inge Drost 18-9-2011 Gemert
800 meter 2:23.33 Linda Alzate Ramirez 11-5-2014 Amstelveen
1000 meter 3:07.28 Linda Alzate Ramirez 29-5-2014 Voorburg
1000 meter snelwandelen 6:21.60 Angele Klemann 29-6-1975 Zoetermeer
1500 meter 4:59.86 Denise Bosch 11-9-2014 Naaldwijk
1500 meter hindernis 6:05.69 Pamela Alzate Ramirez 17-5-2013 Den Haag
2000 meter 7:59.45 Vera de Vreugt 6-10-2012 Zoetermeer
4 x 80 meter 39.12 Naomi Sedney, Kim Korving, Miquela Lobo, Gabrielle Dwomoh 20-6-2009 Zoetermeer
4 x 800 meter 10:57.07 Maaike van der Hulst, Sterre de Rooij, Sarah Kuperus, Mayra Smith 25-9-2016 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:28.20 Zoë Sedney, Julia Rijnenberg, Nanah Fung-Loy, Sarah Kuperus 25-9-2016 Amstelveen
Discuswerpen 1 kg 32.53 Babet Roeling 27-8-2016 Amsterdam
Hinkstapspringen 9.88 Jeanine Besemer 8-7-2007 Utrecht
Hoogspringen 1.70 Wendy Oostdam 1-4-1990 Zoetermeer
Kogelslingeren 3 kg 26.81 Lisanne van Manen 29-3-2009 Grootebroek
Kogelstoten 2 kg 12.67 Alysée Lester 27-5-2017 Utrecht
Kogelstoten 3kg 11.87 Wendy Oostdam 29-8-1990 Zoetermeer
Polsstokhoogspringen 3.85 Thyra van Diemen 21-5-2018 Tilburg
Speerwerpen 500 gram 34.36 Alysée Lester 27-5-2017 Utrecht
Speerwerpen 600 gram 38.66 Wendy Oostdam 8-9-1990 Bad Oeynhaven (D)
Stapstapsprong 9.58 Sterre de Booy 1-9-2012 Zoetermeer
Verspringen 5.61 Gabriella Dwomoh 6-6-2009 Papendrecht
Zevenkamp 4268 Inge Drost 18-9-2011 Gemert
Records Meisjes junior C Indoor
30 meter 4.70 Sanne Harland 13-3-2004 Zoetermeer
35 meter 5.70 Arnica Jacobs 30-11-1985 Voorburg
40 meter 5.80 Alysée Lester 4-3-2017 Den Bosch
50 meter 7.23 Joanny Loeffen 5-3-2011 Zoetermeer
50 meter (Handt) 6.70 Kim Korving 15-11-2008 Amsterdam
50 meter horden (Handt) 8.10 Wendy Oostdam 24-2-1990 Utrecht
60 meter 7.94 Alysée Lester 22-1-2017 Apeldoorn
60 meter horden 9.20 Alysée Lester 22-1-2017 Apeldoorn
Sprint 2 kamp 1260 Nelly Ritfeld 4-12-2004 Zoetermeer
200 meter 26.94 Francesca Weinchard 5-1-1991 Den Haag
300 meter 43.11 Lies Kneppers 26-1-2020 Apeldoorn
600 meter 1:41.97 Lisette Sluimer 16-2-1992 Den Haag
800 meter 2:34.21 Pamela Alzate Ramirez 25-1-2014 Apeldoorn
1000 meter 3:14.54 Paulette in t Veld 20-1-2002 Zuidbroek
1500 meter 5:05.62 Linda Alzate Ramirez 9-2-2014 Apeldoorn
4 x 50 meter 28.32 Tamara Eleonora, Sterre van Velzen, Dorien Oosterhuis en Joanny Loeffen 22-1-2012 Apeldoorn
4 x 100 meter 1:03.42 Steffie Reijman, Lisette vd Kolk, Lisanne van Manen, Tessa Jaworski 27-1-2008 Dortmund (D)
4 x 200 meter 1:58.18 Lysette Wanders, Lisanne Wendling, Pamela en Linda Alzate Ramirez 9-2-2014 Apeldoorn
Hoogspringen 1.70 Wendy Oostdam 10-2-1990 Den Haag
Kogelstoten 3kg 12.05 Wendy Oostdam 3-2-1990 Den Haag
Polsstokhoogspringen 3.75 Thyra van Diemen 21-1-2018 Apeldoorn
Verspringen 5.51 Gabriëlla Dwomoh 13-12-2008 Zoetermeer
Ver-uit-Stand 2.09 Linda Schuyt 21-3-1981 Bleiswijk
Records Meisjes junior B Outdoor
80 meter horden 12.60 Marja van Wijk 26-6-1971 Gouda
100 meter 11.83 Zoë Sedney 5-6-2017 Tilburg
100 meter horden 13.20 Zoë Sedney 7-7-2018 Gyor
150 meter 18.63 Naomi Sedney 14-5-2011 Lisse
200 meter 23.74 Zoë Sedney 27-7-2017 Gyor (H)
300 meter 42.75 Inge Drost 31-8-2012 Utrecht
300 meter Horden 45.38 Kirsten Los 11-6-1999 Zevenaar
400 meter 55.39 Zoë Sedney 10-6-2018 Lisse
400 meter horden 1:01.50 Inge Drost 28-6-2013 Eindhoven
600 meter 1:42.32 Linda Alzate Ramirez 7-9-2016 Hilversum
800 meter 2:18.66 Linda Alzate Ramirez 7-6-2015 Zoetermeer
1000 meter 3:16.36 Jolien in t Veld 1-5-2002 Leiden
1000 meter snelwandelen 6:56.00 Karin de Graaff 29-6-1975 Utrecht
1500 meter 4:52.20 Linda Alzate Ramirez 21-6-2015 Hoorn
1 Engelse mijl 5:32.34 Linda Alzate Ramirez 26-8-2016 Gouda
2000 meter 8:23.65 Iris van Aken 6-10-2012 Zoetermeer
2000 meter hindernis 7:50.46 Pamela Alzate Ramirez 23-5-2015 Zoetermeer
3000 meter 10:55.62 Pamela Alzate Ramirez 1-7-2016 Breda
3000 meter hindernis 12:29.25 Pamela Alzate Ramirez 3-5-2015 Krommenie
5000 meter 19:29.23 Linda Alzate Ramirez 1-7-2016 Breda
4 x 100 meter 47.43 Lisanne Hagens, Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh, Miquella Lobo 24-9-2011 Amstelveen
4 x 200 meter 1:43.49 Lisanne Hagens, Gabriella Dwomoh, Miquella Lobo, Naomi Sedney 25-9-2011 Amstelveen
4 x 400 meter 4:13.87 Cindy Konadu, Romy de Smit, Inge Drost en Rosita van den Puttelaar 28-9-2013 Amstelveen
Zweedse Estafette 2:23.47 Kim Korving, Miquella Lobo, Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh 26-9-2010 Amstelveen
Discuswerpen 1 kg 36.34 Edith Boers 20-9-1992 Bergen op Zoom
Hinkstapspringen 11.00 Rianne Verwijk 23-6-1996 Hoorn
Hoogspringen 1.76 Lisanne Hagens 2-6-2012 Breda
Kogelslingeren 3 kg 42.17 Arja Pouwels 5-10-2019 Boskoop
Kogelslingeren 4 kg 34.64 Arja Pouwels 12-5-2019 Zoetermeer
Kogelstoten 3kg 13.44 Nanah Fung-Loy 13-5-2017 Emmeloord
Polsstokhoogspringen 3.70 Marijke Wijnmaalen 7-6-2015 Zoetermeer
Speerwerpen 500 gram 34.03 Tamara Eleonora 15-4-2012 Den Haag
Speerwerpen 600 gram 42.34 Wendy Oostdam 27-8-1992 Leiden
Verspringen 5.74 Gabriëlla Dwomoh 15-4-2012 Amsterdam
Zevenkamp 5248 Inge Drost 20-5-2013 Apeldoorn
Records Meisjes junior B Indoor
30 meter 4.80 Arnica Jacobs 12-3-1989 Zoetermeer
40 meter 5.76 Naomi Sedney 19-12-2009 Zoetermeer
50 meter 6.91 Naomi Sedney 19-12-2009 Zoetermeer
50 meter horden (Handt) 7.30 Irma Perquin 11-1-1986 Utrecht
60 meter 7.71 Zoë Sedney 8-1-2017 Dortmund
60 meter horden 8.32 Zoë Sedney 13-1-2018 Gent
100 meter 12.30 Francesca Weinchard 8-3-1992 Dortmund (D)
150 meter 21.29 Lisette Sluimer 13-12-1992 Den Haag
200 meter 23.95 Zoë Sedney 11-2-2018 Apeldoorn
300 meter 45.68 Linda Alzate Ramirez 14-2-2015 Gent (B)
400 meter 59.30 Inge Drost 5-1-2013 Apeldoorn
800 meter 2:22.97 Linda Alzate Ramirez 25-1-2015 Apeldoorn
1000 meter 3:07.90 Linda Alzate Ramirez 14-2-2015 Gent (B)
1500 meter 5:05.62 Linda Alzate Ramirez 9-2-2014 Apeldoorn
4 x 200 meter 1:58.18 Lysette Wanders, Lisanne Wendling, Pamela en Linda Alzate Ramirez 9-2-2014 Apeldoorn
Hinkstapspringen 9.88 Jeanine Besemer 20-12-2008 Zoetermeer
Hoogspringen 1.72 Lisanne Hagens 21-1-2012 Zoetermeer
Kogelstoten 3kg 13.11 Nanah Fung-Loy 4-2-2017 Apeldoorn
Polsstokhoogspringen 3.50 Nanah Fung-Loy 28-1-2017 Apeldoorn
Verspringen 5.87 Inge Drost 19-1-2013 Zoetermeer
Vijfkamp 3982 Inge Drost 10-2-2013 Apeldoorn
Ver-uit-Stand 2.25 Ellen Schoonen 13-3-1982 Bleiswijk
Records Meisjes junior A Outdoor
100 meter 11.87 Naomi Sedney 29-6-2013 Eindhoven
100 meter horden 14.08 Inge Drost 12-5-2013 Krommenie
150 meter 18.36 Miquella Lobo 5-5-2012 Den Haag
200 meter 24.52 Naomi Sedney 30-6-2013 Eindhoven
200 meter horden 32.79 Daphne Zondag 28-5-2011 Zoetermeer
300 meter 40.85 Eva-Maria Dollart 4-5-2002 Lisse
400 meter 56.65 Eva Dollart 29-6-2002 Uden
400 meter horden 58.66 Inge Drost 7-6-2015 Zoetermeer
800 meter 2:16.26 Nadia Marzgouigoui 20-5-2001 Zoetermeer
1000 meter 3:00.91 Linda Alzate Ramirez 13-5-2017 Lisse
1500 meter 4:37.46 Linda Alzate Ramirez 6-7-2017 Rotterdam
1 Engelse mijl 5:16.80 Linda Alzate Ramirez 23-9-2018 Barendrecht
2000 meter 6:32.80 Vanesse van Voskuilen 3-5-2000 Leiden
2000 meter steeple 8:07.28 Pamela Alzate Ramirez 23-9-2018 Barendrecht
3000 meter 9:53.29 Vanessa van Voskuilen 20-5-2000 Hoorn
3000 meter hindernis 11:57.56 Pamela Alzate Ramirez 1-7-2017 Vught
5000 meter 17:44.34 Linda Alzate Ramirez 1-9-2017 Utrecht
10000 meter 37:58.29 Vanesse van Voskuilen 31-3-2000 Gorinchem
4 x 100 meter 47.32 Inge Drost, Naomi Sedney, Gabriella Dwomoh, Miquella Lobo 28-9-2013 Amstelveen
4 x 400 meter 4:10.95 Eva Dollart, Lilian Voogd, Nadia Marzgouigoui, Kirsten Los 1-10-2000 Amstelveen
Discuswerpen 1 kg 37.06 Lisette van der Kolk 22-6-2014 Alphen aan den Rijn
Hinkstapspringen 11.25 Rianne Verwijk 5-4-1998 Zoetermeer
Hoogspringen 1.80 Lisanne Hagens 6-5-2012 Amstelveen
Kogelslingeren 4 kg 30.38 Lisette van der Kolk 30-6-2014 Zwolle
Kogelstoten 4kg 11.05 Lisette van der Kolk 29-5-2014 Gouda
Polsstokhoogspringen 4.05 Marijke Wijnmaalen 16-5-2016 Tilburg
Speerwerpen 600 gram 50.05 Mandy van der Meer 13-7-2012 Utrecht
Verspringen 6.02 Gabriëlla Dwomoh 1-6-2013 Oordegem (B)
Zevenkamp 4583 Inge van Oosten 5-7-1982 Schoonhoven
Records Meisjes junior A Indoor
30 meter 5.00 Mariska Deckers 12-3-1989 Zoetermeer
40 meter 5.70 Miquella Lobo 8-12-2012 Zoetermeer
  5.70 Miquella Lobo 8-12-2012 Zoetermeer
50 meter 6.76 Naomi Sedney 8-12-2012 Zoetermeer
50 meter horden (Handt) 8.80 Euradise Esajas 21-2-1987 Utrecht
60 meter 7.71 Naomi Sedney 23-2-2013 Apeldoorn
60 meter horden 9.03 Miquella Lobo 12-2-2012 Apeldoorn
100 meter 12.30 Francesca Weinchard 8-3-1992 Dortmund (D)
Sprint 3 kamp 2322 Miquella Lobo 8-12-2012 Zoetermeer
200 meter 24.74 Naomi Sedney 24-2-2013 Apeldoorn
400 meter (Handt) 1:02.40 Bianca Gelauf 17-1-1988 Zwolle
600 meter 2:05.30 Karin de Graaff 12-11-1977 Bleiswijk
800 meter 2:31.24 Linda Alzate Ramirez 9-12-2017 Alkmaar
1500 meter 4:47.50 Linda Alzate Ramirez 19-2-2017 Apeldoorn
3000 meter 11:33.65 Pamela Alzate Ramirez 10-2-2018 Apeldoorn
Hinkstapspringen 10.47 Lise Olsthoorn 12-2-2000 Gent (B)
Hoogspringen 1.72 Lisanne Hagens 24-2-2013 Apeldoorn
Kogelstoten 4kg 10.42 Lisette van der Kolk 25-1-2014 Apeldoorn
Polsstokhoogspringen 3.35 Irene Timmers 16-2-1997 Den Haag
Verspringen 5.91 Gabriëlla Dwomoh 14-1-2012 Zoetermeer
  5.91 Gabriëlla Dwomoh 14-1-2012 Zoetermeer
Vijfkamp 3145 Angelique de Zwart 9-3-2003 Gent (B)
Ver-uit-Stand 2.31 Inge van Oosten 13-3-1982 Bleiswijk
Records Meisjes junior A Weg
5000 meter 18:08.88 Linda Alzate Ramirez 20-5-2017 Leiden
Wedstrijden Records Overzicht