Baanrecords junioren

Baanrecords kunnen worden gemeld aan cjmsmit@gmail.com.

Vermeld in je mail je naam, categorie, atletiekunienummer, datum, plaats, onderdeel, prestatie en een link naar de uitslag.

 

Records Meisjes junior D Outdoor
60 meter 8.24 Gabriëlla Dwomoh 30-6-2007 ARV Ilion
60 meter horden 9.36 Marleen Baas 23-9-2017 AC Tion
150 meter 20.81 Jonne van der Giessen 11-4-2015 AAV 36
600 meter 1:39.35 Demi Boon 20-9-2015 AV Venray
1000 meter 3:10.57 Nisrine Masrhalmi 20-6-2009 CAV Energie
1000 meter snelwandelen 7:14.00 Cynthia Haigton 23-8-1977 ARV Ilion
4 x 60 meter 31.40 Naomi, Miquella, Kim, Gabriella 1-4-2007 ARV Ilion
Zweedse Estafette 2:38.46 Inge Drost, Laura Groen, Rosita vd Puttelaar, Cindy Konadu 30-5-2009 ARV Ilion
Discuswerpen 0,75 kg 25.67 Arianne Punt 23-3-2019 PAC
Hoogspringen 1.70 Julia Dokter 12-9-2020 Groningen Atl
Polshoogspringen    2.60    Mees de Jong 16-8-2020 Rotterdam Atl
Kogelstoten 2 kg 14.36 Joyce van Welie 18-9-2016 PAC
Polsstok ver 5.15 Noga Piepenbroek 21-4-2018 ARV Ilion
Speerwerpen 400 gram 40.37 Anouk Vetter 9-9-2006 AAC
Verspringen 5.31 Ruby Jansen 13-9-2020 AC Tion
Zeskamp 3782 Marleen Baas 24-9-2017 AC Tion

 

Records Jongens junior D Outdoor
80 meter horden 11.51 Mark van der Linden 17-9-2016 Haag atl.
80 meter horden (Handt) 11.60 Farid Marzquioui 3-10-1993 ARV Ilion
80 meter 9.70 Jozuah Revierre 21-9-2019 PAC
150 meter 19.07 Maurice Afognon 21-4-2018 ARV Ilion
300 meter Horden 50.90 Rogier Hendriks 9-6-1987 ARV Ilion
600 meter 1:36.66 Alessio van der Straaten 5-10-2013 ARV Ilion
1000 meter 2:56.83 Timo Hoogendoorn 10-6-2017 U-track
2000 meter 8:08.62 Julien Verveer 6-10-2012 ARV Ilion
4 x 80 meter 39.57 PSV Atletiek 9-9-2006 PSV Atletiek
Zweedse Estafette 2:29.89 Michen Biesaart, Jasper Kettenis, Daan Verheijke, Martijn Overweel 21-8-2010 ARV Ilion
Discuswerpen 1 kg 32.84 Jim van Oostrum 9-9-2006 AV 1923
Hoogspringen 1.75 Stijn Hendriks 24-9-2017 Scorpio
Kogelstoten 3kg 14.76 Lennart Boogaard 23-9-2018 AV Hera
Polsstokhoogspringen 2.30 Johan van den Berg 25-5-1994 ARV Ilion
Speerwerpen 400 gram 49.96 Mark van der Linden 17-9-2016 Haag atl.
Verspringen 5.98 Stijn van der Krogt 21-10-1979 ARV Ilion
Zevenkamp 5018 Mark van der Linden 18-9-2016 Haag Atletiek

 

Records Meisjes junior C Outdoor
80 meter horden 11.74 Hanna van Baast 23-9-2018 AV Attila
80 meter 10.11 Zoë Sedney 1-10-2016 ARV Ilion
150 meter 18.56 Zoë Sedney 17-9-2016 ARV Ilion
200 meter 26.72 Francesca Weinchard 7-10-1990 ARV Ilion
300 meter Horden 47.17 Denisa Arisa 21-4-2018 ARV Ilion
600 meter 1:37.18 Myrte v.d. Schoot 22-9-2019 GACH
800 meter 2:20.76 Suus Altorf 25-5-2019 De Spartaan
1000 meter 2:59.43 Jamie van Lieshout 9-9-2006 AV Valkenswaard
1000 meter snelwandelen 6:21.60 Angele Klemann 29-6-1975 ARV Ilion
1500 meter 5:14.17 Isa van der Valk 6-10-2018 ARV Ilion
2000 meter 7:59.45 Vera de Vreugt 6-10-2012 ARV Ilion
4 x 80 meter 39.12 Naomi Sedney, Kim Korving, Miquela Lobo, Gabrielle Dwomoh 20-6-2009 ARV Ilion
Zweedse Estafette 2:28.79 PAC 30-6-2007 PAC
Discuswerpen 1 kg 35.49 Linda Prop 14-6-2008 Spado
Hoogspringen 1.72 Sietske Lenchant 14-9-2008 ROBA (B)
Polshoogspringen 3.10 Elise de Jong 19-7-2020 PAC
Kogelstoten 3kg 15.49 Jorinde van Klinken 20-9-2015 Groningen Atletiek
Speerwerpen 600 gram 46.67 Marleen Baas 222-9-2019 AC Tion
Stapstapsprong 9.82 Laurene Brobbel 20-9-2014 Avantri
Verspringen 5.65 Carola van Wagtendonk 9-9-2006 AV Hera
  5.65 Marleen Baas 22-9-2019 AC Tion
Zevenkamp 4865 Marleen Baas 22-9-2019 AC Tion

 

Records Jongens junior C Outdoor
100 meter 11.37 Gabriel Emmanuel 23-9-2018 Haag Atl.
100 meter horden 13.26 Jory Davids 12-9-2020 AC Tion
150 meter 17.54 Maurice Afognon 25-5-2019 AV Ilion
200 meter 23.33 Riangenel Janga 28-5-2011 ARV Ilion
300 meter Horden 40.91 Jochem Ribberink 10-6-2017 AV Gouda
400 meter 60.49 Erik Stok 26-6-2015 PAC
600 meter 1:29.13 Alessio van der Straaten 4-10-2014 ARV Ilion
800 meter 1:57.14 Alessio van der Straaten 26-6-2015 ARV Ilion
1000 meter 2:44.45 Jeff Tesselaar 23-9-2018 AV Hera
1500 meter 4:34.29 Jordi de Winkel 9-9-2006 PAC
2000 meter 6:59.66 Biagio van der Straaten 6-10-2012 ARV Ilion
2000 meter hindernis 7:24.10 Jack t Hoen 10-8-1989 ARV Ilion
4 x 100 meter 46.15 Sybren Blok, Bart Bosch, Evan vd Poel, Thijs Verwoerd 14-5-2011 PAC
Zweedse Estafette 2:21.23 ARV Ilion 7-5-2005 ARV Ilion
Achtkamp 6433 Gabriel Emmanuel 23-9-2018 Haag Atl.
Discuswerpen 1 kg 51.56 Micha Groen 23-9-2018 Almere '81
Hinkstapspringen 12.50 Timo de Water 11-6-2006 ARV Ilion
Hoogspringen 1.90 Jettro Obot 13-9-2009 Haag Atletiek
  1.90 Antony Ediagbonya 17-9-2016 Ciko '66
  1.90 Marnix Kolkman    23-9-2017 AV Edam
  1.90 Tim Klein 23-9-2018 DJA
  1.90 Jamie Sesay 21-9-2019 Almere 81
Kogelstoten 4kg 16.16 Gabriel Emmanuel 23-9-2018 Haag Atl.
Polsstokhoogspringen 4.00 Vincent Bergman 1-10-1997 ARV Ilion
Speerwerpen 600 gram 57.82 Milan Beuning 22-9-2019 AC Tion
Stapstapsprong 12.31 Lucas van Klaveren 20-9-2014 ARV Ilion
Verspringen 6.64 Tim Klein 23-9-2018 DJA

 

Records Meisjes junior B Outdoor
100 meter 12.20 Andrea Bouma 8-5-2016 De Spartaan
100 meter horden 14.40 Rochelle van Gulik 13-6-2010 Rotterdam Atletiek
200 meter 24.99 Andrea Bouma 8-5-2016 De Spartaan
400 meter 57.76 Tamara Klomp 11-6-2006 Rotterdam Atletiek
400 meter horden 1:15.48 Helen Verwaart 24-5-2006 Avantri
800 meter 2:17.49 Roos van Elk 8-5-2016 Leiden Atl.
1500 meter 4:52.39 Linda Alzate Ramirez 1-10-2016 ARV Ilion
2000 meter 8:23.65 Iris van Aken 6-10-2012 ARV Ilion
2000 meter hindernis 7:50.46 Pamela Alzate Ramirez 23-5-2015 ARV Ilion
3000 meter 11:33.08 Linda Alzate Ramirez 29-3-2014 ARV Ilion
5000 meter 21:01.31 Vera de Vreugd 2-6-2012 ARV Ilion
4 x 100 meter 48.67 AAC 11-6-2006 AAC
Discuswerpen 1 kg 46.52 Melissa Boekelman 19-6-2005 ARV Achilles
Hinkstapspringen 10.98 Anetha van Meel 19-6-2005 Rotterdam Atletiek
Hoogspringen 1.79 Sietske Noorman 14-9-2008 AV Gen. Michaelis
  1.79 Eva Lubbers 14-9-2008 AKU
Kogelslingeren 4 kg 34.64 Arja Pouwels 12-5-2019 ARV Ilion
Kogelstoten 3kg 12.36 Jenny Tchedjo 8-5-2016 U-Track
Polsstokhoogspringen 4.00 Kristina Tergau 16-8-2020 PAC
Speerwerpen 600 gram 44.27 Evelien Dekkers 19-6-2005 ARV Achilles
Verspringen 5.55 Jolanda Nobels 29-5-2010 CAV Energie

 

Records Jongens junior B Outdoor
100 meter 11.11 Sander Pupella 13-6-2010 Haag Atletiek
110 meter horden 14.67 Delano Wouterse 13-6-2010 PAC
150 meter 17.00 Laurens Looije 1-4-1990 ARV Ilion
200 meter 22.47 Bryan Pronk 7-6-2015 PAC
300 meter Horden 41.20 Remko Donga 21-6-2005 ARV Ilion
400 meter 50.67 Sander Pupella 13-6-2010 Haag Atletiek
400 meter horden 60.38 Justin Cok 23-5-2007 AV 47
800 meter 1:57.15 Rein Jan Kroes 1-10-1997 ARV Ilion
1500 meter 4:00.00 Yorben Ruiter 16-9-2012 PAC
2000 meter 6:16.76 Steef Severijn 6-10-2012 ARV Ilion
3000 meter 9:54.53 Alvin Severijn 6-4-2013 ARV Ilion
4 x 100 meter 44.10 Alessandro Lentze, Michen Biesaart, Riangenel, Milan Lips 16-9-2012 ARV Ilion
Discuswerpen 1,5 kg 50.72 Roland van Zuilen 25-5-2008 AV Gouda
Hinkstapspringen 13.60 Timo de Water 25-5-2008 ARV Ilion
Hoogspringen 2.13 Stefan Tigler 31-8-2014 Duitsland
Kogelstoten 5 kg 16.38 Ivo Willemsen 13-6-2010 AV Sparta
Polsstokhoogspringen 4.20 Gilbert Wijntjens 19-6-2005 Caesar
  4.20 Jasper Oele 19-7-2020 PAC
Speerwerpen 700 gram 64.35 Alain de Deugd 29-5-2010 ARV Achilles
Verspringen 6.70 Sybren Blok 16-9-2012 PAC

 

Records Meisjes junior A Outdoor
100 meter 11.87 Tasa Jiya 7-6-2015 Lycurgus
100 meter horden 13.97 Zoe Sedney 27-5-2018 ARV Ilion
150 meter 19.57 Femke Pluim 25-5-2013 AAV 36
200 meter 24.08 Tasa Jiya 7-6-2015 Lycurgus
200 meter horden 32.79 Daphne Zondag 28-5-2011 ARV Ilion
400 meter 57.36 Stephanie Beuling 23-9-2007 Isala 96
400 meter horden 58.66 Inge Drost 7-6-2015 ARV Ilion
800 meter 2:16.26 Nadia Marzgouigoui 20-5-2001 ARV Ilion
1500 meter 4:42.20 Marije Hijman 26-5-2018 PAC
4 x 100 meter 48.49 Rotterdam Atletiek 19-6-2005 Rotterdam Atletiek
Discuswerpen 1 kg 49.93 Melissa Boekelman 23-9-2007 Prins Hendrik
Hinkstapspringen 11.92 Marlon Dek 19-6-2005 AV 56
Hoogspringen 1.79 Esther vd Lijcke 16-9-2007 AV 23
Kogelstoten 4kg 16.95 Melissa Boekelman 23-9-2007 Prins Hendrik
Kogelslingeren 4 kg 47.38 Lotte Smink 12-5-2019 PAC
Polsstokhoogspringen 3.50 Jonne Dommerholt 7-6-2015 Eindhoven Atletiek
Speerwerpen 600 gram 46.28 Dewi Lafontaine 26-5-2018 Haag Atl.
Verspringen 5.67 Janneke Lemmerzaal 26-5-2018 Leiden Atl.

 

Records Jongens junior A Outdoor
100 meter 10.87 Gregor van Betuw 23-9-2007 Ciko 66
  10.87 Rodrigo Willy Broer 7-6-2015 Daventria
110 meter horden 14.27 Mark Heiden 12-5-2019 PAC
150 meter 16.70 Laurens Looije 5-4-1992 ARV Ilion
200 meter 21.39 Rodrigo Willy Broer 7-6-2015 Daventria
400 meter 49.53 Jochem Dobber 23-5-2015 AV Suomi
400 meter horden 1:05.39 Jeroen Schmidt 24-5-2006 ARV Ilion
800 meter 1:55.91 Jesse van Burg 23-9-2007 ARV Ilion
1500 meter 4:06.18 Luc Schout 19-6-2005 Atilla
3000 meter 8:55.84 Roy Hoornweg 23-9-2007 Passaat
3000 meter hindernis 10:45.87 Dion Kramer 24-5-2006 AV Hylas
4000 meter 13:48.43 Timon Nagelkerken 28-5-2011 ARV Ilion
5000 meter 16:12.60 Kamiel Maase 19-5-1990 ARV Ilion
4 x 100 meter 43.42 Ciko 66 23-9-2007 Ciko 66
4 x 400 meter 3:43.40 AV Fortuna 21-6-2005 AV Fortuna
Discuswerpen 1,75 kg 46.33 Patrick Cronie 23-9-2007 Passaat
Hinkstapspringen 13.94 Remko Aubert 19-6-2005 PAC
Hoogspringen 2.19 Chris Kandu 31-8-2014 Engeland
Kogelstoten 6 kg 18.46    Mattijs Mols 12-5-2019 PAC
Kogelslingeren 6 kg 56.07 Joris Pals 12-5-2019 PAC
Polsstokhoogspringen 4.90 Ramon Monte 7-6-2015 GAC
Speerwerpen 800 gram 58.25 Dario Podda 26-5-2018 Haag Atl.
Verspringen 6.88 Luciano Comenentia 23-9-2007 AAC

 

Wedstrijden Records Overzicht